Xi
 » Książki  » Literatura faktu i reportaże
Był mroźny, zasypany śniegiem ostatni dzień roku, kiedy Monika wyszła z domu tylko na chwilę i już do niego nie wróciła Gdzie przepadła szczęśliwa młoda mężatka? Jakie sekrety skrywała przed bliskimi?
Magda, jej młodsza siostra, rzuca się w wir poszukiwań wierząc, że szybko odnajdzie właściwy trop. Najpierw blisko domu, wśród znajomych, w końcu niemal wszędzie w sektach, szemranych spelunach, za granicą. Bo przecież Monika może być zarówno w Iławie, czy Szczecinie, jak i w Hamburgu. Zdesperowana rodzina coraz rozpaczliwej czepia się ostatnich resztek nadziei; perfidnie oszukiwana przez naciągaczy, nękana przez żądne sensacji media i podejrzewana przez policję. A Moniki wciąż nie ma Mija rok i kolejne miesiące bez żadnych wieści.
Magda wciąż nie traci nadziei, ale jej własne życie całkowicie się rozpada. Któregoś dnia zdaje sobie sprawę, że gdzieś po drodze zakochała się w mężu zaginionej siostry. Ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Zrobiłaby przecież wszystko, żeby ją odnaleźć. Nawet, jeśli wiedziała, że w ten sposób raz na zawsze straci Jakuba.
Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

Produkty od autora:


2984334
Ładowanie...