Ostatni akt
Paryż, rok 1927. Trwają szalone lata przed kryzysem - bankierzy ubierają swoje kochanki u Coco Chanel, a artyści spotykają się w awangardowej księgarni Shakespeare and Company. Pewnego czerwcowego dnia młoda Amerykanka Rafaela Fano wsiada do automobilu pięknej nieznajomej, którą okazuje się słynna malarka epoki art dco, Tamara Łempicka. Ponieważ dziewczyna rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy, zgadzaCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Bukowy Las
- Data premiery: 2023-02-22
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 368
- Wymiary: 217 x 133
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3332449
Tytuł
Ostatni akt
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
368
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2023-02-22
Rok wydania
2023
Wymiary
217 x 133
Waga
0.32 kg
Wysokość
133 mm
Długość
135 mm
Głębokość
215 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
135 mm
Nasza cena
37,89 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Ostatni akt” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









