Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Szukany produkt jest niedostępny - może podobny produkt?

Opóźniony rozwój mowy PUS 1. Pierwsze słowa: osoby, rodzina

praca zbiorowa

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Epideixis Wydawnictwo
Liczba stron: 24
Serie: Psi Patrol
Niedostępny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 9,99 zł
Kurier DPD 11,99 zł
Kurier InPost 12,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Orlen Paczka 6,99 zł

Opis

Opóźniony rozwój mowy ma miejsce, gdy mowa dziecka pojawia się z minimum półrocznym opóźnieniem w porównaniu z innymi dziećmi. By temu zapobiegać i zmniejszać konsekwencje opóźnionego rozwoju mowy, można ćwiczyć z dziećmi słowa i zdania, zarówno w czasie zajęć terapeutycznych, jak i codziennego, domowego życia.

"Opóźniony rozwój mowy PUS 1. Pierwsze słowa: osoby, rodzina" to zestaw z serii PUS, która powstała z myślą o dzieciach, którym nauka mówienia sprawia trudność. Dzięki poznawaniu i utrwalaniu przez dzieci słów podstawowych, znanych im z codziennego życia, maluchy ćwiczą mowę, mogą także uczyć się koncentracji, kojarzenia i logicznego myślenia, również wczesnej nauki czytania.

"Opóźniony rozwój mowy PUS 1. Pierwsze słowa: osoby, rodzina" zawiera słowa określające osoby z najbliższej rodziny. W książeczce znajdują się ćwiczenia w formie ciekawych zabaw, dzięki którym dziecko poznaje, uczy się powtarzać oraz zapamiętywać słowa i ćwiczyć ich wymowę. Ćwiczenia są tak skonstruowane, żeby dzieci reagowały na nie werbalnie - dzięki temu, skoncentrowane na rozwiązywaniu kolejnych zagadek dziecko ćwiczy mowę "przy okazji". Sprawia to, że ćwiczenia nie kojarzą się z wysiłkiem i pracą, co z kolei znajduje odzwierciedlenie w efektach, które są trwalsze, szybsze i łatwiej przychodzą maluchom.

Pierwsza książeczka z serii "Opóźniony rozwój mowy PUS", podobnie jak kolejne, skupia się na słowach jedno- i dwusylabowych słowach. Są to zarówno rzeczowniki, jak i czasowniki, z których następnie dziecko może budować proste zdania. Ćwiczenia ułożone są zgodnie z zasadą stopniowania trudności, czyli od rzeczy łatwiejszych do trudniejszych. Skierowane są do wszystkich dzieci, nie tylko z opóźnionym rozwojem mowy, dzięki czemu w odpowiednim momencie rozwoju i możliwości dziecka można wprowadzić ćwiczenia do codziennej rutyny.

Do książeczki dołączona jest dodatkowa karta, wydrukowana na sztywnym papierze, na której znajdują się wizerunki i – wykonane dużymi, drukowanymi literami - podpisy wszystkich postaci, z jakimi dziecko spotka się rozwiązując ćwiczenia. Karta sprawdza się zarówno w rozwiązywaniu ćwiczeń, jak i w nauce nowych słów.

Autorką zestawu jest Dominika Czachorowska, pedagożka i logopedka, pracująca z dziećmi z zaburzeniami mowy, niezakończonym lub opóźnionym rozwojem mowy, zagrożonymi dysleksją. Jako terapeutka prowadzi również zajęcia profilaktyki logopedycznej, wspomagającej rozwój mowy, wczesnej nauki czytania, terapii ręki, logorytmiki i wiele innych.

Wydawnictwo Epideixis, wydawca zestawów PUS, zajmuje się tworzeniem i wprowadzaniem na rynek systemów edukacji, pomocy dydaktycznych i terapeutycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, w tym także dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3089046
Tytuł Opóźniony rozwój mowy PUS 1. Pierwsze słowa: osoby, rodzina
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo Epideixis Wydawnictwo
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 24
Data premiery 2021-09-23
Wymiary produktu [mm] 260 x 140 x 2
Okładka Miękka
Waga Produktu [kg] 0.08
Cena detaliczna 19,50 zł
Nasza cena 15,11 zł
Serie: Psi Patrol

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Adrianna I.

5/5
| 06-12-2021
PUS opracował w końcu coś dla nieco mniejszych dzieci. Mamy tutaj karty, które pomagają dzieciom w nauce mówienia, a także i wczesnego czytania. Fajnie wydane, przemyślane ćwiczenia. Jak zawsze PUS pokazuje, że w prostocie tkwi największa siła. Polecam

Helena C.

4/5
| 04-12-2021
PUS skupiający się na pomocy w rozwijaniu mowy u dziecka. Mamy tutaj pierwsze słowa, nazwy członków rodziny i tym podobne zwroty, których dziecko uczy się na samym początku. Mój syn co prawda nie ma problemów z mową, jednak zestaw zakupiłam po to by ćwiczyć z nim trochę w domu (nie dostał się do przedszkola i trzeba trochę zaangażować mu czas). Jak na razie całkiem fajnie pracuje się nam z PUSem, z pewnością kupimy następny.

Marta D.

4/5
| 25-09-2021
BArdzo przydatna do indywidualnej pracy z dzieckiem.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
31 Styczeń, Poniedziałek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
31 Styczeń, Poniedziałek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
31 Styczeń, Poniedziałek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
31 Styczeń, Poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
31 Styczeń, Poniedziałek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
1 Luty, Wtorek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
1 Luty, Wtorek
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
31 Styczeń, Poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...