Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Opowieści o tym, co daje moc

"Opowieści o tym, co daje moc" Marka Michalaka to inspirujące opowiadania, dzięki którym dziecko dowiaduje się, co jest w życiu najważniejsze, a także odkrywa wartości wspólne dla wszystkich ludzi. Ten wyjątkowy zbiór opowiadań docenią czytelnicy w każdym wieku, a taka książka idealnie sprawdzi podczas rodzinnego czytania przed snem. Odkryj wspaniałą krainę wartości i poznaj niezwykłe przygody bohCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Ibis
 • Data premiery: 2023-01-20
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 104
 • Wymiary: 278 x 212

"Opowieści o tym, co daje moc" Marka Michalaka to inspirujące opowiadania, dzięki którym dziecko dowiaduje się, co jest w życiu najważniejsze, a także odkrywa wartości wspólne dla wszystkich ludzi. Ten wyjątkowy zbiór opowiadań docenią czytelnicy w każdym wieku, a taka książka idealnie sprawdzi podczas rodzinnego czytania przed snem. Odkryj wspaniałą krainę wartości i poznaj niezwykłe przygody bohaterów, którzy zamierzają odwiedzić to piękne miejsce!

"Opowieści o tym, co daje moc" - o czym jest książka

"Opowieści o tym, co daje moc" są kontynuacją twórczości Marka Michalaka, a także kolejny raz wyjaśniają dzieciom, na czym polega dobro, a także szacunek do innych ludzi. Tym razem czytelnik odkryje znaczenie zdrowia, prawdy, piękna, wiary, pokory, lojalności, wierności, cierpliwości, demokracji i innych wspaniałych wartości. Razem z bohaterami opowieści, Julką, Miłoszem, Hanią, Amelką, ich rodzicami oraz babcią i dziadkiem czytelnicy dowiadują się, co naprawdę jest w życiu ważne. To świetna lekcja pokory, empatii oraz odkrywania świata.

"Opowieści o tym, co daje moc" - opinie

Dzięki tym rewelacyjnym opowiadaniom możesz porozmawiać z dzieckiem na ciekawe tematy. W ten sposób dowiesz się, co jest ważne dla dzieci i jak mali rozmówcy postrzegają świat. Dzięki autorowi mały czytelnik odkrywa, dlaczego zawsze należy próbować zrozumieć innego człowieka, a nie od razu go osądzać. To doskonała okazja, by wyjaśnić dziecku znaczenie empatii.

Bohaterowie krótkich opowiadań wyjaśniają, jak ważna w życiu jest wyrozumiałość i umiejętność dobrego akceptowania potrzeb innych ludzi. Autor pomaga w nauce komunikacji międzyludzkiej, a przy tym potrafi zainspirować czytelnika do zdobywania świata. Opowieści te wzbogacają również znakomite ilustracje, wykonane przez znaną ilustratorkę, Katarzynę Sadowską.

Dr Marek Michalak to pedagog, wykładowca akademicki, działacz społeczny i autor książek dla dzieci. Był Rzecznikiem Praw Dziecka. Zarządzał Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci Chorych "Serce" oraz zainicjował powstanie Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka i bezpłatnej linii Dziecięcego Telefonu Zaufania. Jest również współtwórcą Centrum Przyjaźni Dziecięcej, opracowującego programy pomocy dla rodzin. Ukończył Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego. Ponadto jest autorem tekstów piosenek dla dzieci, które wykonuje Zespół Dziecięcy "Serduszka".

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3324615
Tytuł
Opowieści o tym, co daje moc
Producent
Liczba stron
104
Data premiery
2023-01-20
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
278 x 212
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.56
Długość
210
Głębokość
297
Wysokość
212
Cena detaliczna
52,90 zł
Nasza cena
29,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
2 recenzje
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Magdalena R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-03-19
  Z radością przez kilka minionych wieczorów sięgałam po zbiór "Opowieści o tym, co daje moc" Marka Michalaka, by czytać zawarte w nim prawdy swojej córce.
  Zbiór ten jest kontynuacją pięknej i bardzo wyjątkowej książki "Opowieści o tym, co w życiu ważne".
  Przyjemnie było powrócić do krainy wartości, spotkać się ponownie z Julką, Miłoszem, Hanią i Amelką, rodzicami oraz dziadkami i móc przyglądać się ich codzienności.
  Zachęcam i Was, by wraz ze swoimi dziećmi oraz bohaterami tejże książki wyruszyć w niezwykłą podróż, w której odkryjecie ważne prawa m.in. prawo do wiary, wolności, szacunku. Poznacie 21 mądrych i pouczających opowieści m.in o dobru, solidarności, demokracji, sprawiedliwości, kreatywności, lojalności i bezpieczeństwie. Utwierdzicie się w przekonaniu, że warto pielęgnować swoje wewnętrzne piękno, dbać o swoje talenty, realizować pasje i urzeczywistniać marzenia, a przede wszystkim zawsze warto być dobrym dla siebie i innych.
  Podobnie jak w części pierwszej "Opowieści o tym..." Wszystkie historie są niedługie, a treść dopełniają unikatowe, przyjemne dla oka ilustracje Katarzyny Sadowskiej.
  Ta wypełniona ciepłem, pełna ważnych treści książka niech zagości w Waszych biblioteczkach.
  Czytajcie ją, bo warto!
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 26. lutego, poniedziałek
0,00 zł

O Autorze


3324615
Ładowanie...