Opowieści niesamowite. Literatura francuska. Tom 1
praca zbiorowa
Wybór i wstęp Jerzy Parvi Posłowie Maciej Płaza Szlak, którym Jerzy Parvi, autor niniejszej antologii, prowadzi nas przez obszar literatury francuskiej, przez długi czas spowijają dwie wonie: siarki i kadzidła. Nie dajmy się zwieść figlarnej atmosferze Diabła zakochanego Jacques'a Cazotte'a: może i nie postawilibyśmy go na jednej półce z siarczanymi klasykami w rodzaju Raju utraconego czy Czytaj więcej
- Wydawnictwo: PIW Państwowy Instytut Wydawniczy
- Serie: Opowieści niesamowite
- Data premiery: 2018-10-29
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 450
- Wymiary: 202 x 140 x 33
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
839205
Tytuł
Opowieści niesamowite. Literatura francuska. Tom 1
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
francuski
Liczba stron
450
Typ okładki
twarda
Data premiery
2018-10-29
Rok wydania
2018
Wymiary
202 x 140 x 33
Waga
0.62 kg
Wysokość
33 mm
Długość
202 mm
Głębokość
140 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
34,99 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Opowieści niesamowite. Literatura francuska. Tom 1” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










