Xi
 » Książki  » Książki dla młodzieży

Przed czytelnikami książka, która od miesięcy nie schodzi z list bestsellerów oraz ust recenzentów i booktokerów. Tym razem wydawnictwo BeYa postawiło na piękne, ilustrowane wydanie z twardą okładką. To ukłon w stronę fanów, którzy będą z pewnością chcieli posiadać tę publikację w swoich zbiorach lub może zechcą podarować ją komuś bliskiemu.

Książka "Opowiedz mi naszą historię. Flaw(less). Wydanie ilustrowane" będzie idealnym prezentem dla każdego miłośnika romansów utrzymanych w nurcie young adult!

O czym jest książka "Opowiedz mi naszą historię. Flaw(less). Wydanie ilustrowane"?

"Opowiedz mi naszą historię. Flaw(less). Wydanie ilustrowane" to pierwszy tom serii "Flawless" Marty Łabęckiej, który opowiada historię Josephine i Chase'a. Dwójki nastolatków pochodzących z dwóch zupełnie innych planet. Dziewczyna należy do świetnie sytuowanej rodziny z długimi tradycjami, która zapewnia jej życie na wysokim poziomie, jednak żąda wiele w zamian.

Chase natomiast to chłopak wywodzący się z niższych warstw, przed którym nie ma przyszłości, a którego codzienność to walka o przetrwanie. Mimo młodego wieku na jego barkach spoczywa ogromny ciężar, na który składają się głownie zmagania z patologicznymi warunkami i pokusami, które pchnęłyby go dokładnie w ślady rodziców.

Ich drogi niespodziewanie krzyżują się, lecz czy dwie osoby, o tak skrajnym pochodzeniu mogą nawiązać prawdziwą i szczerą relację? Czy miałaby ona szansę przetrwać, zwłaszcza wbrew wszystkim dookoła? Czytelnicy sami przekonają się, jak trudno wyrwać się ze swojego środowiska i jak ciężkie jest spalenie za sobą mostów.

Przeciwieństwa, które cechują dwójkę głównych bohaterów okażą się iskrą, która w obojgu obudzi marzenia o innym życiu, lepszym i przede wszystkim prawdziwym. Lecz, czy okaże się ona wystarczająca, aby zacząć od nowa, czytelnicy muszą przekonać się sami!

Książka "Opowiedz mi naszą historię. Flaw(less). Wydanie ilustrowane" - świetne recenzje wydania wzbogaconego o ilustracje

Powieść "Opowiedz mi naszą historię. Flaw(less). Wydanie ilustrowane" przyciąga świetną fabułą, wielowymiarowymi postaciami, które stoją na progu dorosłości oraz niezwykle wzruszającym klimatem. Teraz należy do tego dolać także świetne wydanie i piękne ilustracje Moniki Marszałek, które w idealnie wyważony sposób korespondują z treścią książki.

Pierwszy tom serii "Flawless" nie zawiedzie najbardziej wymagających miłośników romansów, zachwyci także kolekcjonerów, którzy cenią wyjątkowe wydania!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

O Autorze


3437429
Ładowanie...