On i ja. Tom 1-3

  8 recenzje

Oto propozycja dla wszystkich, którzy pragną nawiązać i pogłębić swoją relację z Jezusem Chrystusem. Trzytomowa publikacja "On i ja. Tomy 1-3" stanowi wyjątkowy zapis rozmowy pomiędzy Drugą Osobą Trójcy Przenajświętszej a Gabrielą Bossis, zwykłą, świecką katoliczką doznającą objawień. Francuska wizjonerka zapisywała słowa wewnętrznie i postanowiła podzielić się tym z wiernymi.Odczuwasz zwątpienie Czytaj więcej

  • Wydawnictwo: Michalineum
  • Data premiery: 2010-01-01
  • Okładka: miękka
  • Wymiary: 171 x 132
więcej parametrów

O książce

Oto propozycja dla wszystkich, którzy pragną nawiązać i pogłębić swoją relację z Jezusem Chrystusem. Trzytomowa publikacja "On i ja. Tomy 1-3" stanowi wyjątkowy zapis rozmowy pomiędzy Drugą Osobą Trójcy Przenajświętszej a Gabrielą Bossis, zwykłą, świecką katoliczką doznającą objawień. Francuska wizjonerka zapisywała słowa wewnętrznie i postanowiła podzielić się tym z wiernymi.

Odczuwasz zwątpienie i lęk? Zastanawiasz się, gdzie jest Bóg? Poczuj miłość, jaką Stwórca ukochał człowieka. Pogłębiaj swoją wiarę; wsłuchaj się w treść orędzia Pana Jezusa. Otwórz się na Boże działanie. Poznaj Jego oczekiwania względem nas.

Okazuje się, że każdy człowiek potrafi nawiązać osobistą, niepowtarzalną i bardzo głęboką relację z Bogiem. Może On stać się Twoim najważniejszym i największym Przyjacielem - wystarczy tego chcieć i do tego dążyć. Wtedy nasze życie nabierze nowej jakości.

Ten jedyny w swoim rodzaju duchowy pamiętnik czyta się jednym tchem. Jego treść przejmuje, wzrusza i zachwyca. "On i ja. Tom 1-3" to wewnętrzny dialog duszy Gabrieli Bossis z Jezusem Chrystusem. Syn Boży odpowiada jej na pytania, wątpliwości; pomaga w rozwiązaniu różnych trudności.

Lektura ta pokazuje nam obraz Boga, który niegdyś usiadł na podwórku domu Łazarza i Marty w Betanii oraz prowadził rozmowę z Marią siedzącą u jego stóp. Poszukajmy wspólnie najlepszej cząstki, o której wspomina Pan Jezus w Ewangelii według świętego Łukasza (Łk 10, 42).

Autorka książki "On i ja. Tom 1-3", Gabriela Bossis to niezwykle interesująca postać. Żyła na przełomie dziewiętnastego i dwudziestego wieku. Choć już od dziecka odznaczała się wyjątkową pobożnością po ukończeniu szkoły nie wstąpiła do klasztoru, ale wybrała życie rodzinne. W czasie pierwszej wojny światowej pracowała jako pielęgniarka. Po jej zakończeniu poświęciła się tworzeniu i reżyserowaniu sztuk teatralnych z odniesieniami do Boga i religii. Często odgrywała w nich główne role. Spotkały się one z pozytywnym odbiorem publiczności - przyniosły jej sławę.

W roku 1936 po raz pierwszy usłyszała głos wewnętrzny towarzyszący jej aż do śmierci. W ciągu kolejnych trzynastu lat notowała ona zasłyszaną treść. W latach czterdziestych anonimowo wydała pierwszy tom zapisków, które spotkały się z aprobatą duchownych i wiernych.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
548193
Tytuł
On i ja. Tom 1-3
Wydawnictwo
Język
polski
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2010-01-01
Rok wydania
2014
Wymiary
171 x 132
Wysokość
126 mm
Długość
166 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
45,89 zł

Opinie i recenzje książki On i ja. Tom 1-3

5,0/5
 
8 recenzji
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Marek S.
    5.0
     
    2021-11-03Recenzja zweryfikowana
    Bardzo polecam. Pozycja pozwala na poznanie autorki. Jest pomocna w rozważaniach i modlitwie.
  • Agnieszka M.
    5.0
     
    2021-08-05Recenzja zweryfikowana
    Polecam czyta się jednym tchem. Głębokie przeżycia.
  • Bożena W.
    5.0
     
    2021-07-27Recenzja zweryfikowana
    Te książki są bardzo wartościowe jeśli chodzi o treść, bardzo dobrze wydane. Gorąco polecam, zglębiając je poznajemy działanie Jezusa Chrystusa w naszych sercach, w naszym życiu. Szukałam tych książek od dłuższego czasu i jestem szcześliwa, że kupiłam je właśnie w księgarni TANTIS, w której obsługa klienta jest na najwyższym poziomie.
  • Tomasz C. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2021-03-11Recenzja zweryfikowana
    książka do nieustannego czytania i przeżywania myśli w niej zapisanych. Każdy z tomów przynosi inny, ale równie ważny rodzaj refleksji. Jeżeli ktoś gubi się już w medialnych przekazach i życiowym chaosie, który wodzi na manowce, może ona przynieść wymarzony spokój ducha. To rodzaj pamiętnika, który pokazuje jak się modlić i być bliżej Boga.
  • Bożena K. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2021-03-06Recenzja zweryfikowana
    Przepiękne książki, które uczą osobistej i niezwykle głębokiej relacji z Bogiem. Pokazują jak można codziennie przeżywać z nim bliskość i zwierzać mu się jak najlepszemu przyjacielowi. Te trzy tomy idealnie odzwierciedlają nasze ludzkie życie na tym świecie i pokazują, że choć nie zawsze jest to łatwe, zawsze warto zwrócić się do Boga.
  • Patryk B. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2021-03-05Recenzja zweryfikowana
    Ciężko recenzować książkę, która tak naprawdę jest zapisem słów Jezusa. Wydaje mi się to po prostu nie na miejscu. Niemniej jednak uważam że to niesamowicie wartościowa propozycja.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka