35,40 

Oko nocy. Tom 8

Oko Nocy to ósma powieść z serii, której głównymi bohaterami są Olivia Rnning i Tom Stilton. Książki sprzedały się w łącznym nakładzie jednego miliona egzemplarzy!Olivia Rnning i Lisa Hedqvist prowadzą rozmowy z ukraińskimi uchodźcami wojennymi. Ich celem jest dokumentowanie przestępstw, których ofiarą padają uchodźcy uciekający ze swojego kraju. W trakcie tych rozmów obie policjantki dowiadują siCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Sonia Draga
  • Data premiery: 2025-01-29
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 384
  • Wymiary: 206 x 150

Oko Nocy to ósma powieść z serii, której głównymi bohaterami są Olivia Rnning i Tom Stilton. Książki sprzedały się w łącznym nakładzie jednego miliona egzemplarzy!

Olivia Rnning i Lisa Hedqvist prowadzą rozmowy z ukraińskimi uchodźcami wojennymi. Ich celem jest dokumentowanie przestępstw, których ofiarą padają uchodźcy uciekający ze swojego kraju. W trakcie tych rozmów obie policjantki dowiadują się o istnieniu międzynarodowej siatki przestępczej, która się zajmuje handlem ludźmi. Po serii takich rozmów pojawia się oczywiste w tym kontekście pytanie, kto za tym przestępczym procederem stoi?

Luna, która jest partnerką życiową Toma Stiltona, podejrzewa, że ma on coś wspólnego z pewnym głośnym przypadkiem śmierci, chociaż wcale po nim nie widać, żeby nim targały wyrzuty sumienia. Kiedy zjawia się policja, żeby go przesłuchać, sprawa postawiona zostaje na ostrzu noża. Luna zastanawia się, czy nadal jest w stanie kochać kogoś takiego, jak Tom?

W centrum Sztokholmu z dachu budynku spada ścigany przez dwóch prześladowców mężczyzna. Policji nie udaje się zidentyfikować ofiary. Śledczy muszą sobie odpowiedzieć na pytania, kim był ów mężczyzna i kto go ścigał?

Abbasa, który jest przyjacielem Toma i Olivii, niespodziewanie odwiedza matka. Nie widział jej od dziecka, dlatego jej wizyta jest dla niego wstrząsającym przeżyciem. Nie wie, czemu po tylu latach matka postanowiła go odszukać.

Wszystko to wiąże się z pościgiem za luksusowym jachtem na francuskiej riwierze i pewnym przedmiotem o ogromnej, bezcennej wartości, a mianowicie Jajkiem Faberge, które znane jest jako Oko Nocy.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3582892
Tytuł
Oko nocy. Tom 8
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
szwedzki
Liczba stron
384
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2025-01-29
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
206 x 150
Waga
0.37 kg
Wysokość
150 mm
Długość
206 mm
Głębokość
25 mm
Nasza cena
35,40 zł
Zobacz więcej
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i produktów
Informacje o producencie
Pełna nazwa producenta
Sonia Draga
Adres pocztowy
40-588 Katowice Fitelberga 1
Email
info@soniadraga.pl
Telefon
327826037
Kraj pochodzenia produktu
Polska
Osoba odpowiedzialna w UE
Nazwisko lub nazwa podmiotu
Sonia Draga
Adres pocztowy
40-588 Katowice Fitelberga 1
Email
info@soniadraga.pl
Telefon
327826037
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
  • 5
    1
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Ewelina Klient niezweryfikowany
    5.0
    2025-03-02Recenzja zweryfikowana
    „Oko nocy” to kolejny, już 8 tom serii kryminalnej, którą łączą postacie Toma Stiltona i Olivii Rönning. Jak w każdej poprzedniej części, tak i tutaj nie zabraknie specyficznego, mrocznego klimatu, który tak bardzo lubię w skandynawskich kryminałach.
    Tym razem dwójkach bohaterów będzie nie łatwe zadanie. Będą brać udział w specjalnej akcji. Ich zadaniem będzie namierzenie gangu zajmującego się handlem ludźmi, głównie młodymi kobietami z Ukrainy.
    W tym samym czasie Luna nie wie czy może jeszcze ufać swojemu parterowi, Tomowi. W centrum Sztokholmu spada mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo. Ale czy na pewno?
    Wszystkie te sprawy wiążą się z luksusowym jachtem i jajkiem Faberge, zwanego Oko Nocy. Czym jest ten przedmiot i dlaczego jest tak ważny? Przekonacie się sami.
    Czego nie zabraknie w tej książce? Napięcia, dynamicznej akcji, zaskakujących zdarzeń oraz ciekawych postaci. I chociaż spraw do rozwiązania jest tu parę i początkowo można pomyśleć, że nie będzie to łatwa książka, to czyta się ją bardzo szybko i z wypiekami na twarzy.
    Osobiście bardzo lubię pióro Rolfa i Cilla Börjlind. Każda ich książka jest lepsza od poprzedniej. Chociaż każdy tom można czytać niezależnie od siebie to polecam jednak sięgnąć po tę serie od pierwszego tomu. Możemy wtedy lepiej poznać dwójkę głównych bohaterów.
    Jeśli lubicie mroczne, klimatyczne, skandynawskie kryminały to bardzo polecam „Oko nocy”.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,49 zł Pobranie 5,00 zł
DPD Automaty
data dostawy 21. listopada, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
5,99 zł
InPost Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
15,49 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier GLS
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,99 zł Pobranie 5,00 zł
DPD Pickup Żabka i inne
data dostawy 21. listopada, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
14,49 zł Pobranie 6,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 199,00 zł
11,99 zł
DPD Kurier
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
13,99 zł Pobranie 5,50 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 20. listopada, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
InPost International
data dostawy 26. listopada, środa
39,99 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej - ul. Londzina 57
data dostawy 20. listopada, czwartek
0,00 zł
Odbiór osobisty w Krakowie - ul. Podwale 1
data dostawy 20. listopada, czwartek
0,00 zł

Produkty od autora: