Xi

Ogród Bellingham. Jak uprawiać ogród w zgodzie z naturą

"Ogród Bellingham. Jak uprawiać ogród w zgodzie z naturą" Katarzyny Bellingham to publikacja dla miłośników ekologicznego ogrodnictwa, którzy chcą tworzyć piękny i zdrowo rozwijający się ogród, stawiając jednocześnie na nowoczesne metody. Ta przyjazna dla natury przestrzeń jest pełna życia, a ogrodnik ingeruje bardzo rzadko w rozkwit przyrody. Dzięki takiemu podejściu ogrodnicy są nie tyle właścicCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Wytwórnia
 • Data premiery: 2023-03-21
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 288
 • Wymiary: 248 x 188

"Ogród Bellingham. Jak uprawiać ogród w zgodzie z naturą" Katarzyny Bellingham to publikacja dla miłośników ekologicznego ogrodnictwa, którzy chcą tworzyć piękny i zdrowo rozwijający się ogród, stawiając jednocześnie na nowoczesne metody. Ta przyjazna dla natury przestrzeń jest pełna życia, a ogrodnik ingeruje bardzo rzadko w rozkwit przyrody. Dzięki takiemu podejściu ogrodnicy są nie tyle właścicielami, co raczej wspólnikami natury, tworząc swobodnie rosnącą przestrzeń. Z pasjonatką naturalnych metod uprawiania ogrodu odkryjesz prawdziwe piękno przyrody!

Jak uprawiać ogród w naturalny sposób? Rola ogrodnika sprowadza się w takim podejściu do koszenia trawy i sadzenia wybranych roślin, które jednak później rosną już same. Słońce, wiatr oraz różne zwierzęta mają do nich swobodny dostęp. Takie miejsce stawia na rozwój według zasad świata przyrody. Autorka przygotowała dla miłośników naturalnych ogrodów wiele ciekawych porad, dzięki którym możesz zadbać o wymarzony ogród.

"Ogród Bellingham. Jak uprawiać ogród w zgodzie z naturą" - o czym jest książka?

Katarzyna Bellingham krok po kroku wyjaśnia, jak uprawiać ogród w zgodzie z naturą. Według niej podstawową zasadą ekologicznego ogrodnika jest jak najmniejsza ingerencja w naturalny porządek przyrody. Dzięki temu poradnikowi autorka dzieli się wieloletnim doświadczeniem, wyjaśniając bardzo dokładnie, na czym polega ekologiczne ogrodnictwo. Znajdziesz tu poszczególne zadania, jakie może wykonać ogrodnik, a także odkryjesz, gdzie zostawić miejsce na działanie samej natury. Ponadto zobaczysz, jak uprawiać zdrowe warzywa oraz poznasz przepisy na smaczne potrawy!

"Ogród Bellingham. Jak uprawiać ogród w zgodzie z naturą" - opinie

"Ogród Bellingham. Jak uprawiać ogród w zgodzie z naturą" to zbiór cennych porad dla każdego ogrodnika, dzięki którym może dobrze zrozumieć przyrodę i nauczyć się dbać o naturalny ogród, pełen pięknych oraz zdrowych roślin. Uprawianie takiego miejsca jest według autorki prawdziwym stylem życia, a dzięki jej metodom upraw zachowujesz naturalną równowagę w ogrodzie. Ten poradnik ułatwia ogrodnikom zdobycie najważniejszych informacji o ekologicznym ogrodnictwie, a także dokładnie wyjaśnia, jak założyć naturalny ogród.

Katarzyna Bellingham to ogrodniczka, projektantka zieleni i popularyzatorka naturalnego ogrodnictwa. Jest również właścicielką pokazowego ogrodu ekologicznego w Zgorzałem. Studiowała profesjonalne ogrodnictwo oraz historię ogrodów w brytyjskim Hadlow College. Doświadczenie zdobywała chociażby w przyzamkowych ogrodach Hever Castle, a także w ogrodzie ekologicznym organizacji "Garden Organic", której patronuje król Karol III. Następnie zajmowała się ogrodem królewskiej rezydencji w Highgrove. Autorka współpracuje z czasopismami ogrodniczymi, telewizją i radiem oraz prowadzi z Jackiem Naliwajkiem podcast "Naturalnie o ogrodach". Od lat przekonuje ogrodników do odstawienia sztucznej chemii i zachęca, by postawili na rodzime gatunki miododajne. Popularyzuje ekologiczne ogrodnictwo, prowadzi warsztaty ogrodnicze oraz organizuje kiermasze sadzonek.

W kategorii "Dom i ogród" znajdziesz znakomite poradniki dla ogrodników.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3330909
Tytuł
Ogród Bellingham. Jak uprawiać ogród w zgodzie z naturą
Wydawnictwo
Liczba stron
288
Data premiery
2023-03-21
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
248 x 188
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.83
Długość
185
Głębokość
245
Wysokość
188
Nasza cena
65,29 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
0,00 zł
3330909
Ładowanie...