Oficer. Miłosny kodeks. Tom 2

Ile warte jest bezpieczeństwo?Ślub, sielanka i beztroskie życie jak w bajce - taki był plan Ady Wierzbickiej. Tymczasem grozi jej ogromne niebezpieczeństwo. Na szczęście w życiu kobiety pojawia się przystojny funkcjonariusz CBŚP, Paweł Grzelak, który zrobi wszystko, aby zapewnić jej spokój. Nie jest to jednak proste zadanie, ponieważ osoba odpowiedzialna za jej położenie umiejętnie zaciera za sobąCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Kobiece
  • Data premiery: 2023-05-31
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 300
  • Wymiary: 207 x 141
więcej parametrów

O książce

Ile warte jest bezpieczeństwo?

Ślub, sielanka i beztroskie życie jak w bajce - taki był plan Ady Wierzbickiej. Tymczasem grozi jej ogromne niebezpieczeństwo. Na szczęście w życiu kobiety pojawia się przystojny funkcjonariusz CBŚP, Paweł Grzelak, który zrobi wszystko, aby zapewnić jej spokój. Nie jest to jednak proste zadanie, ponieważ osoba odpowiedzialna za jej położenie umiejętnie zaciera za sobą ślady. Jakby tego było mało, Adą zaczęli się interesować ludzie z półświatka. Do czego zdolny jest Aleksander Wroński, aby osiągnąć zamierzone cele? Jaką cenę będzie musiała zapłacić Ada, żeby naprawić złe decyzje z przeszłości?

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3349366
Tytuł
Oficer. Miłosny kodeks. Tom 2
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
300
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2023-05-31
Rok wydania
2023
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
207 x 141
Waga
0.3 kg
Wysokość
141 mm
Długość
135 mm
Głębokość
205 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
135 mm
Nasza cena
30,39 zł

Opinie i recenzje książki Oficer. Miłosny kodeks. Tom 2

5,0/5
 
4 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Ewelina P. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2023-08-27Recenzja zweryfikowana
    "Wiesz, czasem flirt daje więcej powodów do zazdrości niż sam akt zdrady. - Podniósł mój podbródek, chciał, żebym patrzyła na niego. - Wtedy w głowie pojawiają się możliwe scenariusze. Myśl, czy się wydarzyły lub wydarzą, potrafi zatruć i zniszczyć nawet związek o mocnych fundamentach." Matulu, ile tu emocji, aż trudno wytrzymać, gdy potrzebujemy przerwać czytanie. Ta książka to totalny wulkan, który wciąż co chwila się trzęsie i zaznacza, że w każdej chwili może wystąpić wybuch. Czyta się ją prawie na jednym wdechu, gdyż wciąż zależy jej na swoim mężu, który spaprał jej życie. Pieniądze miały wynagrodzić jej dyskomfort fikcyjnego małżeństwa, a tu wpierw zniknął mąż, a później to, co zostawił dla niej na koncie w banku. Obecnie jest mocno zdruzgotana i zdenerwowana. Boi się tego w co ją wplątali, lecz zamiast myśleć, serwuje sobie tygodniowe wakacje w towarzystwie alkoholu. W pewnym jednak momencie, kiedy rozpoczyna pracę z policją, zaczyna się dziać coś dla niej niezrozumiałego. Niby wie, że wszystko co się dzieje w jej domu jest fikcją, jednak nic nie poradzi na to, że jest tylko kobietą, a policjant z którym współpracuje zaczyna jej się podobać. Jak zwykle w tym momencie ten, którego szukają wychodzi ze swojej norki, tylko zbyt dobrze się maskuje. Zdaje się być o krok przed nimi, choć coraz trudniej mu to wychodzi. Ada ma bardzo trudny charakterek i cięty język, więc nic dziwnego, że wciąż pakuje się w tarapaty. Policjant, który ma ją chronić zaczyna mieć coraz trudniejsze zadanie. Wychodzi jednak na to, że oprócz swojej służby jest również mężczyzną. Mega dobra książka! Ile tu jest zwrotów akcji, naelektryzowanych emocji, obłędnych sytuacji, gdzie ciało krzyczy jedno, a rozum drugie. I ten styl, niby zwykły, ale ma coś w sobie, co całkowicie nas hipnotyzuje. Podobało mi się to, że często różne etapy w książce kończą się tajemniczo. Zawsze zostaje coś, co trzeba odkryć lub przemyśleć, jakby autorka postanowiła trzymać ich w wiecznej gotowości. Mamy tu wątki dramatu, romansu oraz kryminału. Razem dają prawdziwą wybuchową mieszankę, która za każdym razem może się skończyć w dwojaki sposób. Polecam zacząć czytać od tomu pierwszego, gdyż tam jest początek wszystkich udręk, które się teraz toczą. Aby jednak nie zapomnieć o czym się działo w części pierwszej, Ada opowiada w skrócie policji jak doszło do tego o co ją osądzają. Dla tych, którzy dawno czytali część pierwszą, będzie to miłym wspomnieniem:-)
  • historie_budzace_namietnosc Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2023-06-14Recenzja zweryfikowana
    „Odkąd poznałam Pawła, moje emocje zaczęły zabierać głos. Te prawdziwe, płynące z głębi serca.”

    Z daleka od zgiełku miast, w lesie, w ukrywaniu Ada przepracuje wszystkie wydarzenia, zrozumie samą siebie i to, czego tak naprawdę pragnie. Oraz to w czyich ramionach będzie chciała się budzić.



    To, co wydarzyło się na sali sądowej i kilka chwil po niej, złamało Adę. Nie mogła pogodzić się z tym, że tak łatwo dała się zmanipulować, a tym bardziej pokochać kogoś takiego jak mecenas Wroński. To fikcyjne małżeństwo okazało się kłamstwem tak jak wszystko inne do tej pory. On uciekł, zostawiając ją na pastwę policji i bardzo niebezpiecznych ludzi. Wszyscy chcą dostać Adę w swoje ręce, wtedy na jej drodze staje oficer CBŚ - Paweł. Jego zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa kobiece, ale i rozwiązanie sprawy. Co okaże się nie być łatwym zadaniem, zwłaszcza gdy między nimi zacznie budzić się uczucie. Ada zauważa, jak obaj mężczyźni różnią się od siebie. Jeden ją porwał, okłamywał, wykorzystał i porzucił. Za to drugi robił wszystko, żeby ją ochronić i sprawić, żeby została uznana za niewinną i to w jego ramionach czuła się bezpiecznie. Tylko czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie? A może jedno uczucie zamieniło się już w nienawiść? Mecenas Wroński nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, zwłaszcza że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Do czego będzie, w stanie się posunąć? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za to wszystko? Czy będzie umiała jeszcze komuś zaufać?

    

Kończąc czytać „Mecenasa”, byłam ogromnie ciekawa tego, co autorka zmajstrowała w „Oficerze”. Po zakończeniu pierwszej części czułam niedosyt i chciałam więcej, no i dostałam. Dostałam kolejną świetnie napisaną książkę i kontynuacje. Tutaj również wszystko zostaje wywrócone do góry nogami, a autorka od samego początku trzyma nas w niepewności tego, co za chwilę może się wydarzyć. Podsyca naszą ciekawość do tego stopnia, że nie można się oderwać od czytania. Po raz kolejny pozwoliłam na to, żeby emocje mną zawładnęły i z zapartym tchem śledziłam to, co tam się działo. Patrzyłam, jak Ada zmienia się i zaczyna podejmować właściwe i świadome decyzje, jak buduje się relacja między nią i Pawłem, jak odnajduje szczęście i spokój oraz to jak powinien wyglądać prawdziwy związek. Zostają nam pokazane dwa rodzaje związku. Ten dobry, który odmieni nasze życie oraz ten zły, chory, który może ściągnąć na nas kłopoty. Szczerze nie spodziewałam się takiego zakończenia, ale postać Pawła od samego początku mnie urzekła i sprawiła, że Aleksander wypadał przy nim dość słabo i nawet nie dorastał mu do pięt. Jestem zachwycona tą częścią, wydaje mi się, że była jeszcze lepsza niż pierwsza. Tak jak autorka i główna bohaterka jej książki, tak i ja wiem, że w odpowiednim czasie pojawią się te jedyne i upragnione ramiona mężczyzny, które będą przynosić ukojenie, spokój, radość, wsparcie, opiekę oraz będą chronić. Dla których będzie się tą jedyną i najważniejszą osobą w życiu. Gorąco polecam wam tę dylogię.
  • Joanna L. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2023-06-11Recenzja zweryfikowana
    Ada znalazła się na rozdrożu. Jej życie legło w gruzach i trudno jej uwierzyć w sytuację, w jakiej się znalazła. Przyszłość nie jawi się w jasnych barwach, a kobieta pozostawiona sama sobie nie do końca wie, co może zrobić. Miłość jak z bajki prysnęła niczym bańka mydlana, problemy z prawem się mnożą, a niebezpieczeństwo wisi nad jej głową niczym czarne, złowrogie chmury. Czy uda się jej wydostać z tego potrzasku, który zgotował jej mąż?

    Paweł to oficer CBŚP, który ma zadbać o to, by Ada była bezpieczna. Niezwykle opanowany i spokojny, idealnie nadaje się do swojego zawodu. Zaskakuje błyskotliwością i można poczuć się przy nim bezpiecznie. Jednak w tak skomplikowanej sytuacji, w jakiej znalazła się Adrianna, czy naprawdę u boku kogokolwiek może stracić czujność?

    „Oficer” to pozycja, która zaskoczyła mnie nie tylko fabułą, ale i pokierowaniem moich emocji. Autorka w genialny sposób połączyła romans z wątkiem sensacyjnym, lecz to, co najbardziej uderzyło mnie w tej powieści, to sposób, w jaki ukazała, czym tak naprawdę jest prawdziwe uczucie. I choć nie zabraknie tu intrygujących zwrotów akcji, szokujących wyjaśnień niedopowiedzeń, które się pojawiły i nutki niebezpieczeństwa, to dla mnie jest to tylko dodatek, który niezmiernie urozmaicił lekturę. Bowiem to, co najważniejsze, to genialne przesłanie płynące z tej powieści, dobre dla kobiet w każdym wieku, a dotyczące tego, czego tak naprawdę powinno się oczekiwać od zdrowej i dającej szczęście relacji. Jestem ogromnie usatysfakcjonowana tym, w jakim kierunku podążyła akcja tej książki, ale także tym, w jak znakomity sposób Autorka potrafi trafić do czytelnika – nawet często tak opornego na zmianę zdania jak ja. To naprawdę świetna dylogia, z niesamowitym zakończeniem, którego nawet nie wiedziałam, że potrzebuję. Ogromnie polecam!
  • Barbara D. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2023-05-23Recenzja zweryfikowana
    Ponownie wkroczenie do Miłosnego Kodeksu, tym razem z Oficerem na czele! Myślałam, że Mecenas Wroński będzie bohaterem, którego nie da się zastąpić. Aż tu nagle pojawia się Oficer Paweł…całkiem inny mężczyzna, po drugiej stronie barykady niż mecenas. Postępujący zgodnie z prawem i wyznających zasad. Gdy tylko poznałam Pawła-Aleksander odszedł w zapomnienie. No cóż kobieta zmienna jest!!! W finałowym tomie o losie Ady otrzymujemy nie mniej wrażeń co poprzednio. Romans połączony z wątkiem kryminalnych dostarcza mnóstwa emocji. Tym razem nasza bohaterka będzie miała nie lada kłopot, by uwierzyć kto mówi prawdę. Wiele zabawnych i zwariowanych sytuacji jest w tym książce. Dzięki temu bohaterowie w oddalonym miejscu mogą wreszcie zacząć żyć i odnaleźć prawdziwe uczucie. Oddech niebezpieczeństwa ciągle czuć blisko nich. Dodaje to większych emocji i nieprzewidywalnych sytuacji. Wielokrotnie robi się bardzo niebezpiecznie. Nasza bohaterka będzie musiała odnaleźć wreszcie siebie i zweryfikować to, czego naprawdę chce. Sporo decyzji będzie musiała podjąć, aby w ostateczności mógł pojawić się szczery uśmiech z przeżywanych wydarzeń. Widzimy przemianę Ady, która zmienia się w silna kobieta potrafiąca podjąć stanowczą decyzję. I za to bardziej polubiłam bohaterkę! Z czystym sumieniem mogę polecić wam dylogie Miłosny Kodeks, który wielokrotnie powoduje szybsze bicie serca dostarczając mnóstwa emocji.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka