Odrobina szczęścia dzień w dzień
Autor z wnikliwą i duchową kompetencją stara się z dnia na dzień wyłowić te aspekty szczęścia, które ukryte są za szarą fasadą powszechności. Książka jest pobudką i zachętą w ukazaniu jak żyć, żyć świadomie, żyć szczęśliwie. Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Tum
- Data premiery: 2016-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 152
- Wymiary: 190 x 104
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2997087
Tytuł
Odrobina szczęścia dzień w dzień
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
152
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2016-01-01
Wymiary
190 x 104
Wysokość
104 mm
Długość
190 mm
Głębokość
191 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
6,09 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Odrobina szczęścia dzień w dzień” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









