Xi

Odpocznij

Jeżeli masz dość podążania czyjąś ścieżką jeśli masz dosyć prób kontrolowania swoich myśli i uczuć, prób życia zgodnie z jakimś odziedziczonym, cudzym obrazem szczęścia lub piękna jeśli jesteś gotowy zostawić pomysł na to, jaki powinieneś być, i kochać siebie dokładnie takiego jaki jesteś swoje wady, niedoskonałości, wątpliwości, blizny, znamiona, siniaki, brodawki, i wszystko jeśli czujesz, że poCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Biały Wiatr
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 366
 • Wymiary: 628 x 240

Jeżeli masz dość podążania czyjąś ścieżką jeśli masz dosyć prób kontrolowania swoich myśli i uczuć, prób życia zgodnie z jakimś odziedziczonym, cudzym obrazem szczęścia lub piękna jeśli jesteś gotowy zostawić pomysł na to, jaki powinieneś być, i kochać siebie dokładnie takiego jaki jesteś swoje wady, niedoskonałości, wątpliwości, blizny, znamiona, siniaki, brodawki, i wszystko jeśli czujesz, że po prostu chcesz objąć cały ten cholerny Wszechświat z jego szaleństwem, radością i rozpaczą, smutkiem i zachwytem, klarownością i pomieszaniem rozczarowany albo zawiedziony obietnicami i ścieżkami mających dobre chęci autorytetów rodziców, nauczycieli duchowych, guru samopomocy, światowych liderów i tęsknisz, żeby być autentycznym i prawdziwym, no cóż, to znaczy, że jesteś gotowy, żeby ODPOCZĄĆ.

Przekaz tej książki jest prosty. Przestań próbować być szczęśliwy przestań uciekać od swojego braku szczęścia obejmij siebie takiego, jaki jesteś i odkryj w sobie głębsze szczęście. Wszystko jest z tobą w porządku, zawsze tak było, bez względu na to, w co wierzysz, czy co ci powiedziano. Jesteś kompletny i cały, dokładnie taki, jaki jesteś doskonały nawet w swojej niedoskonałości, niesamowity w swoim człowieczeństwie, silny w swojej kruchości.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3450869
Tytuł
Odpocznij
Wydawnictwo
Liczba stron
366
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
628 x 240
Okładka
miękka
Długość
628
Głębokość
628
Wysokość
240
Nasza cena
52,89 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Odpocznij” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

Kurier DPD
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 19. lipca, piątek
0,00 zł

Produkty od autora:


3450869
Ładowanie...