Xi

Odmiana rzeczownika 2. Słucham i uczę się mówić + CD

Druga część zestawu opracowanego dla dzieci z problemami rozwojowymi umożliwia sprawny powrót do tematyki rzeczowników. Dziecko z afazją, alalią lub niezakończonym rozwojem mowy może dzięki niemu wyraźnie poznawać słowa i ćwiczyć ich poprawną wymowę. Walka z tymi zaburzeniami daje szansę uniknięcia wielu problemów w dorosłości!Nagrania "Odmiany rzeczowników 2" zostały opracowane zgodnie z zasadą wCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Arson
 • Data premiery: 2021-10-19
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 40
 • Wymiary: 21

Druga część zestawu opracowanego dla dzieci z problemami rozwojowymi umożliwia sprawny powrót do tematyki rzeczowników. Dziecko z afazją, alalią lub niezakończonym rozwojem mowy może dzięki niemu wyraźnie poznawać słowa i ćwiczyć ich poprawną wymowę. Walka z tymi zaburzeniami daje szansę uniknięcia wielu problemów w dorosłości!

Nagrania "Odmiany rzeczowników 2" zostały opracowane zgodnie z zasadą wydłużania czasu trwania wyrazu. Dzięki odpowiedniemu doborowi ćwiczeń dzieci mogą posłuchać różnych form końcówek odmienianych wyrazów oraz ćwiczyć wymowę, zachowując uwagę słuchową. Zestaw przygotowuje do poprawnego budowania zdań, a także umożliwia dobre zrozumienie słuchanej odmiany. CD zostało również uzupełnione o praktyczną książkę, która zapewnia dodatkowe wsparcie podczas ćwiczenia. Zestaw pomaga dzieciom w analizie i syntezie wzrokowej. Ponadto może być pomocny we wczesnej symultaniczno-sekwencyjnej nauce czytania.

Jakie rzeczowniki znajdziesz w prezentowanych nagraniach? Będą to głównie słowa dobrze dzieciom znane z otoczenia. Dodatkowo są łatwe artykulacyjnie, by można było sprawnie je ćwiczyć. Jak skutecznie wykonywać z dzieckiem ćwiczenia? Załóż mu słuchawki, a następnie włącz nagranie z zestawu "Odmiana rzeczowników 2". Ważne jest to, żeby nie doświadczało nadmiernej ilości bodźców zewnętrznych. Niech zwróci uwagę tylko na tę jedną czynność, dzięki czemu będzie mogło dobrze zrozumieć wszystkie słowa. Krótkie ćwiczenia pomagają dobrze poznać każdą końcówkę. Jeżeli chcesz zapewnić wsparcie w rozwoju swoim dzieciom również w domu, porozmawiaj ze specjalistą oraz zaproponuj ten niezwykły zestaw. To praktyczna pomoc w walce z zaburzeniami mowy!

Wydawnictwo Arson od 2007 r. stawia na pomaganie zwłaszcza dziecku, które walczy z różnymi problemami rozwojowymi. Znajdziesz tu przetestowane ćwiczenia grafomotoryczne lub matematyczne, a także gry planszowe i ilustrowane karty. Dzięki współpracy z wieloma cenionymi specjalistami udaje się zapewniać wysoką jakość oferty, z której skorzysta nie tylko poradnia logopedyczna, ale także szkoła. Natomiast rodzice mogą przy jej pomocy spróbować ćwiczyć z dziećmi w domu!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
537240
Tytuł
Odmiana rzeczownika 2. Słucham i uczę się mówić + CD
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
40
Data premiery
2021-10-19
Rok wydania
2012
Wymiary produktu [mm]
21
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.1
Długość
210
Głębokość
150
Nasza cena
30,39 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
5 recenzji
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Emilia P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-23
  Bardzo fajnie skonstruowane ćwiczenie z mówienia dla dzieci z problemami. Dołączona płyta pozwala dziecku na dokładne osłuchanie się z danym wyrazem. To nie tylko dobre ćwiczenia na artykulację, ale i pomysł na rozwój uwagi słuchowej.
 • Elżbieta M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-17
  Nauka rzeczy, które sprawiają problemy nigdy nie należy do przyjemnych. Na szczęście twórcy tego kursu wiedzą jak zachęcić dziecko do nauki. To słowa znane z ich otoczenia co znacznie ułatwia powtarzanie, ćwiczenie wymowy i naukę. Wymowę nagraną na płycie najlepiej puścić dziecku przez słuchawki, co pozwoli na ograniczenie bodźców zewnętrznych.
 • Roksana G. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2021-02-13
  Ta płyta z ćwiczeniami mówienia dla dzieci to jak spotkanie u specjalisty. Lektor dokładnie wie jak zaintonować dany wyraz by dziecko skutecznie go powtórzyło. Do płyty dołączono książeczkę z ilustracjami, dzięki czemu ćwiczenia są przyjemniejsze.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


537240
Ładowanie...