Od seksualności do humanizacji medycyny
praca zbiorowa
Motywami przewodnimi księgi przygotowanej z okazji jubileuszu profesora Zbigniewa Izdebskiego są seksualność człowieka i humanizacja medycyny, czyli obszary, na które Profesor wywarł i nadal wywiera znaczący wpływ swoimi publikacjami, badaniami i wypowiedziami. Znalazły się w tym tomie zarówno eseje naukowe i opracowania analityczne, prezentujące wyniki badań, jak i teksty o profilu bardziej teoreCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego
- Data premiery: 2022-06-21
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 336
- Wymiary: 250 x 175
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3262536
Tytuł
Od seksualności do humanizacji medycyny
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
336
Typ okładki
twarda
Wydanie
1
Data premiery
2022-06-21
Rok wydania
2022
Wymiary
250 x 175
Waga
0.99 kg
Wysokość
175 mm
Długość
250 mm
Głębokość
250 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
170 mm
Nasza cena
38,89 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Od seksualności do humanizacji medycyny” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









