Xi

Oczami mężczyzny (nie) idealnego

Wicijowski Rafał

Książki

Produkty powiązane:

-7%

58,24 zł

54,07 zł

oszczędzasz 4,17 zł (7%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

„Oczami mężczyzny (nie) idealnego” nie jest kolejnym zwykły poradnikiem. To zbiór 50 lekcji, dzięki którym łatwiej będzie Ci przetrwać w szarej codzienności i nie zatracić się w niej. Znajdziesz tu historie o marzeniach, pasji, uczuciach, ale też i zawodach czy problemach oraz o miłości lub jej braku. Dzięki drogowskazom Rafała Wicijowskiego pokochasz samego siebie i uwierzysz we własne możliwości, a także zrozumiesz, co naprawdę jest ważne oraz jakimi wartościami powinieneś się kierować. Zrozumiesz też czego unikać, aby nie zepsuć swojego życia. Ostry język przybrany przez autora ma działać motywująco i sprawić, żebyś nigdy nie działał przeciwko sobie lub innym osobom. Jeśli zależy Ci na zmianach, ta książka jest właśnie dla Ciebie. Jedno jest pewne – albo ją pokochasz, albo znienawidzisz.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 853220
Tytuł Oczami mężczyzny (nie) idealnego
Autor Wicijowski Rafał
Cena okładkowa 58,24 zł
Nasza cena 54,07 zł

Recenzje

4 / 5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Leszek F.

| 08-04-2020
Dobra książka. Autor ma już kilka podobnych tytułów w serii. Przeczytałem już kilka i w każdej lekturze znalazłem coś dla siebie. Czasami dobrze jest spojrzeć na różne problemy oczami innych żeby je zrozumieć.

Klaudia C.

| 04-04-2020
To książka, na którą czekałam od dawna. Nie zliczę, ile razy zadawałam sobie pytanie „Gdzie ci mężczyźni” i odpowiedzi nie znalazłam. Autor często nawiązuje do sytuacji, które niestety współcześnie rzadko maja miejsce. Niektórzy nie pracują nad sobą i zatracaja się we wszechobecnym pędzie, a szkoda. Polecam tę pozycję każdemu, kto szuka swojej drogi!

Artur R.

| 01-04-2020
Poradnik o relacjach damsko-męskich. Książka przyjemna, szybko się czyta. Jednak nie spodziewajcie się fajerwerków i niesamowitych odkryć. Autor pisze o typowych problemach, typowego, współczesnego związku. Plus za poczucie humoru.

Patryk S.

| 25-03-2020
Ciężko mi powiedzieć dla jakiego mężczyzny jest to książka. Na pewno dla niedoświadczonego. Inni raczej wiedzę zawartą w tej książce posiedli w praktyce. No ale cóż. Każdy pisać może, a i czytelnik się znajdzie. Ogólnie polecam do luźnego przeczytania w leniwe popołudnie. Raczej nie brałbym niczego z tej książki na bardzo poważnie.

Hubert W.

| 23-03-2020
Byłem bardzo ciekawy zawartości tej książki. Obecnie dość trudno funkcjonować mężczyznom wrażliwym, romantycznym. Często wymaga się od nas jedynie siły, zdecydowania. Książka podnosi na duchu, pokazuje, że pewne wartości nie przeminą. Polecam.

Bogusław J.

| 18-03-2020
Tak jak autor napisał: tę książkę albo pokochasz, albo znienawidzisz. Ja należę do pierwszej grupy. To jest naprawdę dobre! Wicijowski w ciekawy sposób opisuje relacje damsko-męskie. Piszę w luźny, przyjazny sposób. Nawiązuje do najbardziej aktualnych problemów.  Jestem fanem i czekam na kolejne książki autora.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Paczka w Ruchu
czas dostawy
14 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
14 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
14 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Paczkomaty
czas dostawy
10 Kwiecień, Piątek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
10 Kwiecień, Piątek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
Niedostępne

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...