Obsesja zbrodni. Prawdziwa historia najbardziej poszukiwanego seryjnego mordercy w USA

Michelle McNamara

broszurowa

Producent : ZNAK
Ilość stron: 400

Opis

Poznaj mroczną tajemnicę najbardziej poszukiwanego seryjnego mordercy w USA.
Pięćdziesiąt gwałtów i dziesięć sadystycznych morderstw przez ponad dekadę. Ani Zodiak, ani Night Stalker nie dorównywali mu aktywnością. Atakował kobiety w ich własnych sypialniach, mordował mężów na oczach żon. Zazwyczaj wybierał parterowy dom w spokojnej dzielnicy. Wchodził do środka, uczył się rozkładu pomieszczeń. Nie zostawiał po sobie żadnego śladu. W końcu zniknął, unikając ujęcia przez policję, w tym jednego z najlepszych profilerów w historii.
Michelle McNamara, dziennikarka kryminalna, twórczyni popularnej strony internetowej TrueCrimeDiary.com, postanowiła dopaść brutalnego psychopatę, którego nazwała Golden State Killerem. Przeczesała tysiące stron policyjnych kartotek, oglądnęła raporty z sekcji zwłok, rozmawiała z ofiarami gwałtów i ludźmi, którzy mogli być świadkami morderstw.
Ta wstrząsająca książka, której autorka z powodu tragicznej i tajemniczej śmierci nie zdążyła dokończyć (ostatni rozdział napisał jej przyjaciel), jest świadectwem jej obsesji i niestrudzonej pogoni za prawdą. Przyczyniła się też do ujęcia Golden State Killera w kwietniu 2018 roku.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 845059
Tytuł Obsesja zbrodni. Prawdziwa historia najbardziej poszukiwanego seryjnego mordercy w USA
Autor Michelle McNamara
Producent ZNAK
Rodzaj okładki broszurowa
Liczba stron 400
Cena okładkowa 39,90 zł
Nasza cena 27,92 zł

Recenzje

1 / 6
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Dodaj recenzję:

oceń produkt:


klient anonimowy

| 24-02-2019
Niepomiernie jestem zdumiony, że Znak wydał to "dzieło". Jeśli ktoś chce poznać co to jest chaos - polecam. Nieprawdopodobny chaos wszystkiego - czasu, postaci, akcji, wydarzeń - pomieszane wszystko niewyobrażalnie. Żadnej chronologii ani miejsc, ani wydarzeń, w jednym rozdziale umieszcza McNamara dwa lub trzy wątki, kilku bohaterów, a co najlepsze czytający orientuje się o tym najwcześniej po kilkunastu zdaniach. Niewyobrażalne wodolejstwo i pseudo psychologiczne i filozoficzne rozważania. Nudne jak flaki z olejem. Ledwo zmęczyłem I część i drugiej już nie czytam - strata czasu!!!

Dostawa

czas dostawy przedpłata za pobraniem
21 Czerwiec, Piątek 0,00 zł Niedostępne
25 Czerwiec, Wtorek 5,99 zł Niedostępne
21 Czerwiec, Piątek 7,99 zł Niedostępne
21 Czerwiec, Piątek 8,99 zł 11,99 zł
19 Czerwiec, Środa 8,99 zł Niedostępne
19 Czerwiec, Środa 10,99 zł 13,99 zł

Płatność:

płatność za pobraniem

przelew bankowy

płatność on-line

Produkty od Autora:

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...