Obozy pogardy. Komunistyczne obozy represji...
Wstrząsająca opowieść o losach Polaków zesłanych do komunistycznych obozów pracy w powojennej Polsce. Przebywali tam starcy, dzieci oraz kobiety z niemowlętami. Obozy te wzorowane były na radzieckich i niemieckich, ogradzane drutami kolczastymi podłączonymi do prądu. Praca w nich trwała 1216 godzin na dobę, również w niedzielę. Jednym z elementów represji było dozowanie więźniom pożywienia. ZginęłCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
- Data premiery: 2025-07-21
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 332
- Wymiary: 206 x 149
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3640189
Tytuł
Obozy pogardy. Komunistyczne obozy represji...
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
332
Typ okładki
miękka
Wydanie
2
Data premiery
2025-07-21
Rok wydania
2025
Wymiary
206 x 149
Waga
0.38 kg
Wysokość
149 mm
Długość
206 mm
Głębokość
25 mm
Szerokość
145 mm
Nasza cena
41,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Obozy pogardy. Komunistyczne obozy represji...” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









