Xi

Obóz świętych

Wizja sprzed czterech dekad, która dziś manifestuje się na oczach całego świata - "Obóz świętych" mrozi krew w żyłach i wyprzedza swoje czasy!Na kraje Orientu pada blady strach. Wśród ludzi szaleje zaraza dziesiątkująca całe populacje, a powszechny głód dodatkowo zwiększa desperację obywateli. Udręczeni mieszkańcy widzą jedyną nadzieję na przyszłość w emigracji do Europy i masowo szturmują jej wybCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Fronda
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 384
 • Wymiary: 227 x 153

Wizja sprzed czterech dekad, która dziś manifestuje się na oczach całego świata - "Obóz świętych" mrozi krew w żyłach i wyprzedza swoje czasy!

Na kraje Orientu pada blady strach. Wśród ludzi szaleje zaraza dziesiątkująca całe populacje, a powszechny głód dodatkowo zwiększa desperację obywateli. Udręczeni mieszkańcy widzą jedyną nadzieję na przyszłość w emigracji do Europy i masowo szturmują jej wybrzeża na pokładach statków, barek, łodzi. Wygłodniałe, wściekłe, zdegenerowane tłumy zalewają Stary Kontynent niczym wody biblijnego Potopu. Porządek cywilizacji europejskiej nie wytrzymuje tego naporu, a wielowiekowe tradycje ustępują niepowstrzymanej sile z zewnątrz. Idzie nowe - ale czy lepsze?

Absolutnie nie. Mieszkańcy europejskich miast stopniowo ulegają społecznej, moralnej i duchowej degradacji, nie mając możliwości przeciwstawienia się dyktatowi barbarzyńców. Oliwy do ognia dolewają nowi ideolodzy, kształtujący medialną propagandę fałszywie pojętej tolerancji, multikulturalizmu, poprawności politycznej - z pozoru chwalebnych, w rzeczywistości służących wprowadzeniu nowego porządku świata.

Spauperyzowane, ogłupione społeczeństwo pogrąża się w bierności. Przedstawiciele dawnej inteligencji nie mają już głosu, mądrość i szlachetność odeszły w cień pod naporem bezwzględnego pędu po zaspokojenie pierwotnych instynktów. Ostatni czynni członkowie środowisk chrześcijańskich walczą o przetrwanie w zgodzie z wyznawanym przez siebie systemem wartości, jednak ich dążenia skazane są na porażkę...

"Obóz świętych", powieść wydana przez Jeana Raspaila na początku lat 80. XX wieku, w dzisiejszych czasach szokuje swoją aktualnością. Okazało się, że autor już przed czterdziestoma laty przewidział problemy, z którymi zmaga się współczesna Europa: jesteśmy bezpośrednimi świadkami masowej emigracji mieszkańców Afryki i Azji na Stary Kontynent, licznych prób nielegalnego wdarcia się na terytoria europejskich krajów drogą morską, upadku religijności chrześcijańskiej i dyktatu nowych ideologii. Dlaczego Europa Białego Człowieka składa broń? Komu możemy wierzyć i czemu tak naprawdę służą informacje przekazywane w mediach?

Jean Raspail nie gryzie się w język - odważna, wizjonerska powieść "Obóz świętych" wymyka się obecnym standardom politycznej poprawności i bez ogródek diagnozuje problemy trawiące dzisiejszy świat. Czy masz dość odwagi, by poznać prawdę?

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3295055
Tytuł
Obóz świętych
Wydawnictwo
Liczba stron
384
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
227 x 153
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.5
Długość
227
Głębokość
227
Wysokość
153
Nasza cena
26,99 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Obóz świętych” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3295055
Ładowanie...