Xi
 » Podręczniki szkolne  » Liceum, Technikum  » Klasa 2  » Geografia

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

Oblicza geografii 2. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy
5/5
23,89 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
93,67 zł

"Oblicza geografii 2. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy" Katarzyny Maciążek to zbiór zadań przeznaczony na lekcje i do nauki w domu, który pomaga w przekazywaniu podstawowej wiedzy z geografii, a przy tym jest uporządkowany zgodnie z tematami podejmowanymi w odpowiadającym mu podręczniku. Ćwiczenia ułatwiają nauczycielowi wyjaśnianie podstawowych zagadnień geograficznych. Znajdziesz tu również informacje o społeczeństwie oraz poszerzysz wiedzę o ekonomii.

O czym są "Oblicza geografii 2. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy"?

Dzięki tej publikacji możesz szybko przygotować lekcje. Zadania umieszczone na kartach ułatwiają uczniowi zapamiętanie najważniejszych informacji z wybranego tematu. Co więcej, ilość ćwiczeń została dopasowana do wieku uczniów. Polecenia są różnorodne i zachęcają do przedyskutowania w klasie ciekawych zagadnień. Warto dodać, że zadania odwołują się do określonych miejsc w podręczniku, więc uczeń może łatwo poszerzyć zdobywaną wiedzę.

Zbiór zadań ułatwia uczniom uporządkowanie wiedzy geograficznej. Co więcej, uczniowie mogą sami sprawdzić, jak opanowali dany temat, korzystając chociażby z działu "Zapamiętaj". Każdy rozdział zawiera również kartę powtórzeniową, znacznie ułatwiającą uczniom powtórzenie najważniejszych informacji przed sprawdzianem. Znajdziesz tu także specjalne miejsce na notatki, więc całą wiedzę możesz zebrać w jednym łatwo dostępnym miejscu!

"Oblicza geografii 2. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy" - opinie

"Oblicza geografii 2. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy" to świetne uzupełnienie lekcji, a dzięki przejrzyście opracowanym zadaniom uczeń może szybko przypomnieć sobie potrzebne zagadnienia przed sprawdzianem, a nauczyciel otrzymuje narzędzia wzbogacające prowadzoną lekcję. Co więcej, korzystając z tej publikacji, łatwo wzmocnisz zainteresowanie ucznia zagadnieniami z różnych dziedzin naukowych. Katarzyna Maciążek nie tylko sprawnie przekazuje wiedzę, ale także rozbudza ciekawość świata uczniów, opowiadając o fascynujących tematach.

Autorka pomaga nauczycielom w przygotowaniu lekcji, a także skutecznie zachęca ucznia do zadawania pytań. Ten zbiór zadań łatwo powiążesz z podręcznikiem. Nowoczesne opracowanie publikacji i proste polecenia umożliwiają uczniom samodzielne wykonywanie ćwiczeń w domu. To świetny sposób na naukę oraz dobre wsparcie dla nauczyciela!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Agnieszka P.

Klient zweryfikowany

5/5
| 21-07-2022 | Recenzja zweryfikowana
Ciekawe i interesujące treści z podsumowaniem najważniejszych wiadomości.

Monika D.

Klient zweryfikowany

5/5
| 01-10-2021 | Recenzja zweryfikowana
Super książka. Wykonana perfekcyjnie. Polecam wszystkim

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

2895068
Ładowanie...