Obłęd

  2 recenzje

Mrok skrywa się tam, gdzie nikt tego nie podejrzewa. Możesz paść ofiarą poważnej choroby, wypadku albo bezwzględnego mordercy, który jest w stanie zrobić wszystko, aby zrealizować swoje mroczne fantazje. Dotychczasowe problemy staną się błahostkami w obliczu tego, co dla Ciebie zaplanowałKiedy ujrzysz potwora vis-a-vis, zamknięcie oczu nie wystarczy.Alicja, wracając samotnie do domu, nawet nie zdaCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: ReWizja
  • Data premiery: 2025-04-09
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 264
  • Wymiary: 210 x 132
więcej parametrów

O książce

Mrok skrywa się tam, gdzie nikt tego nie podejrzewa. Możesz paść ofiarą poważnej choroby, wypadku albo bezwzględnego mordercy, który jest w stanie zrobić wszystko, aby zrealizować swoje mroczne fantazje. Dotychczasowe problemy staną się błahostkami w obliczu tego, co dla Ciebie zaplanował

Kiedy ujrzysz potwora vis-a-vis, zamknięcie oczu nie wystarczy.

Alicja, wracając samotnie do domu, nawet nie zdawała sobie sprawy, że ktoś może ją obserwować. Mężczyzna uśmiechał się w ukryciu, wiedząc, że jego plan jest tak dopracowany, iż bez względu na to, jaki ruch wykona, i tak ją do niego doprowadzi. Dopiero wtedy zacznie się zabawa, której stawką będzie niejedno życie.

Obłęd to przykład thrillera tak mrocznego, że przekracza granice emocjonalne występujące w tego typu literaturze. Brutalny, bezwzględny i przepełniony

zwrotami akcji. To pozycja, która na długo pozostaje w pamięci.

Nie tylko zagłębia się w mroczne zakamarki ludzkiej psychiki, ale przekracza

normy moralności, jakie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.

Czy dasz się złapać mrocznym szponom literatury?

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3595760
Tytuł
Obłęd
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
264
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2025-04-09
Rok wydania
2025
Wymiary
210 x 132
Waga
0.24 kg
Wysokość
132 mm
Długość
210 mm
Głębokość
19 mm
Szerokość
128 mm
Nasza cena
34,39 zł

Opinie i recenzje książki Obłęd

4,5/5
 
2 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Ewelina P. Klient niezweryfikowany
    4.0
     
    2025-05-16Recenzja zweryfikowana
    Ta książka zaczyna się od razu mocnymi wydarzeniami. Na samym początku mamy ostrzeżenie co do treści książki. To tylko fikcja literacka i tak należy tą historię traktować. Jest to o tyle trudne, że wszelkie wydarzenia wydają się być prawdziwe. Były tam takie małe detale, które nie znalazły rozwinięcia, choćby zagadkowa breja, którą kobieta musiała spożyć, jednak nie rzeczy są tutaj ważne, a stan psychiczny oprawcy i maltretowanej kobiety. Wszelkie kary cielesne jakie na niej stosował, wyrwanie płatu włosów, czy też tortury rozciągania gwoździami, z początku wydawały się okrutne. Uważam tak, gdyż później, kiedy przechodził do bardziej drastycznych tortur, to te poprzednie faktycznie wydawały się mniej dotkliwe. To osoba z wielkimi zaburzeniami i nienormalnymi fantazjami, choć z daleka od ofiary prowadził całkiem zwyczajne życie. Takie na pokaz, bo co o nich myślał prywatnie, to też poznamy, lecz nie będą to smaczne pączusie;-) To osoba, która musi wszystko mieć zaplanowane, a na wszelkie nieprzewidziane wypadki reagował w bardzo różnorodny sposób. Jego wybranką była młoda dziewczyna, której zniszczył życie nie tylko trzymając ją w niewoli. Te obrazy i opisy były czasami dokładne, a nieraz ogólne, jakby coś innego na tamten moment było ważnego. Nie da się przewidzieć zachowania żadnego z nich, choć wiadomo, że dziewczyna docenia wcześniejsze dnie i nader wszystko próbuje się wydostać z ,,więzienia".
    Zakończenie faktycznie jest nie do przewidzenia, a tym bardziej jest to tom pierwszy serii z Kodeinem, więc ciekawi mnie w jaki wir wpadnie w następnym tomie.
    Wszelkie wydarzenia tutaj zawarte są dla czytelnika bolesne, obleśne, obrzydliwe i traumatyczne. Nie polecam czytać jej osobom, które nie są pełnoletnie. Taki obraz lepiej niech pozostanie dla nich nieodkryty. Oceniam ją na osiem punktów, gdyż choć wydarzenia są wstrząsające, to jednak nie budzą miłych doznań odnośnie całości. Jest mniej emocjonalna, ale pomysłowa bez etapu znudzenia. Treść wciąga choć nie zawsze byłam pewna, czy dam radę akty przemocy przeczytać. Jeśli ktoś lubi mroczne książki z naciskiem na psychiczne i niesmaczne, to ta lektura mu się spodoba:-)
  • Barbara D. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2025-04-09Recenzja zweryfikowana
    „Obłęd” to nie tylko mroczny thriller z psychopatycznym mężczyzną pozbawionym człowieczeństwa, ale również historia pozostawiająca ślad w pamięci. Nie znajdziemy „kwiatków” i „serduszek”-jest dark w czystej postaci! Powieść jest historią w której poznajemy każdy ruch i działanie porywacza. Jego nieokiełznane zachowanie i działania powodują ciarki na skórze. To lektura dla osób o mocnych nerwach!!! Nic w niej nie jest przewidywalne, a wszystko jest możliwe. Zło zwycięża na każdym kroku i nawet iskierka nadziei szybko znika, bo diabeł ponownie jest górą! Historia wzbudza ogromna ilość emocji, które poruszają niejednokrotnie serce. Nie sądziłam, że będzie ona tak pośrednia w poznawaniu czynów porywacza i jego zachowania. To człowiek mający wiele oblicz, które ujawnia w odpowiednich sytuacjach. Pozbawiony kręgosłupa moralnego, który doprowadza wielokrotnie do tragedii. Autorka poszerza fabułę o relacje rodzinne, poszukiwania, ciemne strony interesów bądź okrutne znajomości niosące pomoc w ukrywaniu przestępstw. Te informacje pokazują, jak porywacz niszczy innych. Nikt nie może czuć się bezpiecznie, ponieważ on nie zanosi niesubordynacji oraz zmianu jego planu działania. Po przeczytaniu całości mam mętlik w głowie, ponieważ nie spodziewałam się takiego zakończenia oraz zachowań ze strony osób prawa. To pokazuje, że znajomości mogą wszystko. Totalny OBŁĘD, który na długo zostanie w mojej głowie!! Jeśli kochasz mocne, mroczne, brutalne i dynamiczne historie w których króluje mrok, to musisz poznać tą powieść. Ostrzegam-lektura dla osób o mocnych nerwach! Polecam
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka