Obiecasz mi. Ada Czarnecka i Krystian Wilk. Tom 3

  10 recenzje

Trzecia część popularnej serii kryminałów o współpracy pewnego podkomisarza i profilerki. Zszokowany Krystian dzwoni do Ady w samym środku nocy. Twierdzi, że kogoś zabił. Profilerka postanawia natychmiast do niego pojechać. Na miejscu okazuje się, że na łóżku leżą zwłoki kobiety, z którą podkomisarz się spotykał, a on sam twierdzi, że nie jest w stanie sobie niczego przypomnieć. Wszystko wskazuje Czytaj więcej

więcej parametrów

O książce

Trzecia część popularnej serii kryminałów o współpracy pewnego podkomisarza i profilerki. Zszokowany Krystian dzwoni do Ady w samym środku nocy. Twierdzi, że kogoś zabił. Profilerka postanawia natychmiast do niego pojechać. Na miejscu okazuje się, że na łóżku leżą zwłoki kobiety, z którą podkomisarz się spotykał, a on sam twierdzi, że nie jest w stanie sobie niczego przypomnieć. Wszystko wskazuje jednak na to, że jest mordercą… Bohaterowie nie dogadywali się nigdy zbyt łatwo, ale dopiero teraz ich znajomość zostanie wystawiona na próbę!

  • Tom 1 - Będziesz moja. Ada Czarnecka i Krystian Wilk. Tom 1
  • Tom 2 - Zaufasz mi. Ada Czarnecka i Krystian Wilk. Tom 2
  • Tom 3 - Obiecasz mi. Ada Czarnecka i Krystian Wilk. Tom 3

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
2838009
Tytuł
Obiecasz mi. Ada Czarnecka i Krystian Wilk. Tom 3
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
456
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2020-05-06
Rok wydania
2020
Wymiary
205 x 135
Waga
0.41 kg
Wysokość
28 mm
Długość
205 mm
Głębokość
135 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
135 mm
Nasza cena
33,49 zł

Opinie i recenzje książki Obiecasz mi. Ada Czarnecka i Krystian Wilk. Tom 3

4,9/5
 
10 recenzji
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Agnieszka C. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-08-31Recenzja zweryfikowana
    Idealna kontynuacja losów Ady i Krystiana. W ogóle lubię całą serię jednak tom 3 jakoś wyjątkowo skradł moje serce. Jest emocjonujący i trzyma w napięciu do samego końca. Polecam.
  • Judyta M. Klient niezweryfikowany
    4.0
     
    2020-08-27Recenzja zweryfikowana
    Nie jest to wybitna literatura, zarówno wątki kryminalne jak i prywatne losy bohaterów opierają się na pomysłach znanych z innych książek, ale autorka sprawnie posługuje się piórem i dostarcza rozrywki na dobrym poziomie. Bohaterowie mają wyraziste osobowości i nie dają się ze sobą nudzić, przebieg dochodzenia też nie jest całkiem oczywisty i budzi ciekawość na tyle, żeby chciało się dalej czytać.
  • Daria K. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-08-19Recenzja zweryfikowana
    Trochę jak u Hitchcocka, zaczyna się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie :-) Fenomenalny pomysł na fabułę, zaskakujące rozwiązanie, a w tle chemia między Krystianem i Adą. Dla fanów gatunku pozycja obowiązkowa.
  • Karolina D. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-08-11Recenzja zweryfikowana
    Daję 5 gwiazdek już za mój ukochany Szczecin, w którym dzieje się akcja :D oczywiście to żarcik, książka jest po prostu świetnie napisana, zaskakująca, trzymająca w napięciu. Ze względu na rozbudowany wątek romansu między bohaterami polecam szczególnie paniom, choć i panowie być może odkryją dzięki niej romantyczne zakątki swojej duszy :P
  • Sabina O. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-08-11Recenzja zweryfikowana
    Choć większość wątków zostaje wyjaśniona to mam szczerą nadzieję, że pani Brzezińska nie skończy swojej serii o podkomisarzu Krystianie Wilku i profilerce Adzie na tym tytule. W moim odczuciu, trzecia część jest najlepsza z cyklu. Intryga się rozkręca ze strony na stronę. Szybka akcja nie pozwala się nudzić. Nie zawodzi również wątek romantyczny. Nie chcąc zdradzać za dużo, po prostu polecam :)
  • Daniel N. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-08-03Recenzja zweryfikowana
    Czytałam wszystkie części tej serii, ale “Obiecasz mi” podobała mi się chyba najbardziej. Widać że autorka nie odcina kuponów od poprzednich części, ciągle stara się wprowadzać oryginalne wątki, rozwijać charaktery swoich bohaterów i w mojej opinii znakomicie jej się to udaje. Zakończenie i słowa od autorki dają nadzieję na kontynuację serii, z czego bardzo się cieszę i jestem pewna, że tom czwarty będzie co najmniej tak samo dobry.
  • Rafał D. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-07-26Recenzja zweryfikowana
    Scena polskiego kryminału wzbogaca się o kolejną zdolną autorkę. Ta książka, jak i cała seria o Adzie Czarneckiej i Krystianie Wilku ma wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał. Ciekawe intrygi, wartka akcja, wątek romansowy, emocje i zagadki do samego zakończenia. Świetna robota, gratuluję pani Dianie i zachęcam do lektury.
  • Krystyna O. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-07-23Recenzja zweryfikowana
    Krystiana i Adę ponownie łączy zbrodnia, lecz tym razem głównym podejrzanym jest właśnie Krystian. Początek rozpalił moje nadzieje i nie były one płonne. Książkę przeczytałam w dwa wieczory, po prostu nie mogła się oderwać. W pewnym momencie sama zaczęłam się zastanawiać kto w tej historii jest prawdziwym czarnym charakterem. Wątek kryminalny jest zawiły, pełen zwrotów akcji ale nie przekombinowany. Idealne zakończenie serii.
  • Andżelika C. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-07-18Recenzja zweryfikowana
    Diana Brzezińska z każdą kolejną książką jest jeszcze lepsza! Zakończenie poprzedniego tomu po prostu wyrwało mnie z butów i nie mogłam się doczekać następnego, na szczęście mój zaostrzony apetyt został w pełni zaspokojony ;-) Podoba mi się rozwój relacji Ady i Wilka, świetny jest także wątek kryminalny, nieoklepany i naprawdę trzymający w napięciu. To kawał dobrej książki i gorąco polecam ją wszystkim fanom kryminałów i sensacji - a najlepiej od razu całą serię, bo bez znajomości poprzednich tomów będzie ciężko się połapać :)
  • Iwona S. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-07-10Recenzja zweryfikowana
    To już trzeci tom z Adą i Krystianem w roli głównej i mam nadzieję ze nie ostatni, bo z książki na książkę coraz bardziej przywiązuje się do obu tych bohaterów. W tej części możemy poznać Krystiana z całkowicie innej strony i obserwować rodzące się uczucie między nimi.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka