O rozwoju mowy dziecka. Dwa studia. Wydanie II przejrzane i uzupełnione
Wydanie I tej publikacji ukazało się w 2015 r. Książka spotkała się z szerokim odbiorem i ze wszech miar okazała się publikacją społecznie użyteczną. Stało się tak dlatego, że w polskiej literaturze przedmiotu, poświęconej mowie dziecka, brak tego typu opracowań. Dwa studia zawierają - z jednej strony - przegląd teorii badań mowy dziecka, z drugiej - prezentują zagadnienia werbalnej normy rozwojowCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Elipsa Dom Wydawniczy
- Data premiery: 2022-11-14
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 222
- Wymiary: 245 x 169
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3314821
Tytuł
O rozwoju mowy dziecka. Dwa studia. Wydanie II przejrzane i uzupełnione
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
222
Typ okładki
miękka
Wydanie
2
Data premiery
2022-11-14
Rok wydania
2022
Wymiary
245 x 169
Waga
0.37 kg
Wysokość
169 mm
Długość
245 mm
Głębokość
245 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
32,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “O rozwoju mowy dziecka. Dwa studia. Wydanie II przejrzane i uzupełnione” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










