Xi

O miłości

Miłość to jedno z najbardziej budujących i destrukcyjnych uczuć, jakie znamy. Potrafi uskrzydlać, być źródłem inspiracji i siły, w sytuacji gdy stajemy oko w oko z całym złem tego świata. Z drugiej strony, osoby zakochane bywają zaślepione uczuciem, przez co działają nieracjonalnie, unicestwiając siebie zaczynają wierzyć, że bez tej drugiej osoby nie potrafiłyby już istnieć.Ksiądz Piotr PawlukiewiCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Znak
 • Data premiery: 2021-05-19
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 256
 • Wymiary: 205 x 145 x 18

Miłość to jedno z najbardziej budujących i destrukcyjnych uczuć, jakie znamy. Potrafi uskrzydlać, być źródłem inspiracji i siły, w sytuacji gdy stajemy oko w oko z całym złem tego świata. Z drugiej strony, osoby zakochane bywają zaślepione uczuciem, przez co działają nieracjonalnie, unicestwiając siebie zaczynają wierzyć, że bez tej drugiej osoby nie potrafiłyby już istnieć.

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz to autor wielu książek o tematyce religijnej, doświadczony rekolekcjonista i kaznodzieja. W książce "O miłości" skłania nas do refleksji nad życiem i relacjami, w jakie wchodzimy. By związek dwojga ludzi był silny i trwały, o uczucie trzeba dbać każdego dnia. Relacje wymagają umacniania i cementowania. Nikt tak jak ksiądz Pawlukiewicz nie potrafi mówić o miłości, a przy tym motywować już zniechęconych do podejmowania kolejnych starań i ratowania związków.

Zawsze pojawia się całe mnóstwo pytań, na które nie za bardzo wiadomo, gdzie szukać odpowiedzi. Kim powinna być żona dla męża, a kim mąż dla żony? Jaka jest rola przyjaciół? Jak rozpoznać miłość? Skąd wiadomo, że dobrze wybraliśmy? I dlaczego czasem warto od siebie odpocząć? Jeśli szukasz odpowiedzi na tego typu pytania a przy tym wsparcia w wymiarze duchowym, ta pozycja jest dla Ciebie!

Książka podnosi na duchu. Autor dzieli się z czytelnikiem osobistymi refleksjami i z humorem rozprawia o istocie miłości - najważniejszym i jednocześnie najbardziej skomplikowanym uczuciu, jakiego człowiek jest w stanie doświadczyć. Przyjaźń, zakochanie, narzeczeństwo, małżeństwo, rodzicielstwo - bez względu na to na jakim etapie relacji jesteś - znajdziesz tutaj cenne wskazówki i rady.

"O miłości" to niepublikowane wcześniej rozważania księdza Piotra Pawlukiewicza o miłości. Warto poznać głębię jego myśli, zastanowić się nad uzdrowieniem relacji z tymi, których się kocha, a potem sukcesywnie wdrażać plan naprawczy. To w trosce o drugiego człowieka najpełniej wyrażamy uczucia. Nie spoczywaj na laurach, bo miłość to relacja, która ewoluuje w czasie i nie jest dana raz na zawsze.

Pamiętaj, że nie zostajesz ze swoimi problemami i wątpliwościami sam. Zawsze warto szukać wsparcia, także w kolejnych życiowych książkach autora: "Z braku rodzi się lepsze... Wywiad strumyk" oraz Życie. Instrukcja obsługi.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2998967
Tytuł
O miłości
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
256
Data premiery
2021-05-19
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
205 x 145 x 18
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.41
Długość
205
Głębokość
145
Wysokość
18
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
8 recenzji
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Marta O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-07-26
  Nazwisko Pawlukiewicz mówi samo za siebie. Idealny prezent ślubny. Do tej książki wraca się nawet po latach. Polecam.
 • Nikola B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-05
  Mimo iż ks. Piotr Pawlukiewicz jest kaznodzieją to spod jego ręki nigdy nie wychodzą teksty ciężkie, przegadane. O fundamentalnej życiowej sile, jaką niewątpliwie jest miłość, ks. Piotr potrafi opowiadać jak mało kto. Ta lektura zmusza do refleksji, lecz takiej przyjemnej, jest jak balsam dla duszy. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić do czytania.
 • Oliwia W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-04
  W trakcie naszego życia wielokrotnie wchodzimy w rozmaite relacje, które w mniejszym lub większym stopniu koncentrują się na miłości, poczuciu więzi i wspólnoty. Jednak nie w każdym przypadku jesteśmy skłonni tę relację umacniać, dbać o nią. Niekiedy zmuszają nas do tego czynniki zewnętrzne, czasami jednak zapominamy, że o relacje trzeba po prostu dbać. To nie jest stan, lecz proces. Książka ks. Piotra Pawlukiewicza w piękny sposób opowiada właśnie o tym procesie, o relacjach, które gdzieś po drodze nikną, ale również o związkach, które odbywają się kosztem drugiej osoby. Myślę, że jest to książka dla każdego, nie tylko dla obecnych i przyszłych małżonków. To również opowieść o przyjaźni, o roli samotności i o miłości rodzicielskiej. Jednym słowem – warto.
 • Julita K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-30
  Książka ks. Pawlukiewicza to nie jest żadne poradnik ani tym bardziej recepta na miłość. To zbiór kazań, osobistych doświadczeń i filozoficznych rozważań na temat istoty miłości oraz różnych jej odcieni. Bardzo polecam, szczególnie że te mini-wykłady o miłości bardzo przyjemnie się  czyta.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 24. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 24. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 24. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 24. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 24. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 24. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 24. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 24. czerwca, poniedziałek
0,00 zł

O Autorze


2998967
Ładowanie...