Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

O duszach czyśćcowych. Uwolnijcie nas stąd!

Oto wyjątkowa rozmowa. Wywiad – rzeka z austriacką mistyczką Marią Simmą, która opisuje swoje przeżycia związane z duszami czyśćcowymi. Zachęca do modlitwy za nie, ofiarowania mszy świętych, pokuty, a także opisuje historie dusz, z którymi się zetknęła. „Uwolnijcie nas stąd. O duszach czyśćcowych z Marią Simmą rozmawia Nicky Eltz” to lektura obowiązkowa każdego katolika. Poleca ją m. in. ksiądz DoCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo M
 • Data premiery: 2015-10-16
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 280
 • Wymiary: 20

Oto wyjątkowa rozmowa. Wywiad – rzeka z austriacką mistyczką Marią Simmą, która opisuje swoje przeżycia związane z duszami czyśćcowymi. Zachęca do modlitwy za nie, ofiarowania mszy świętych, pokuty, a także opisuje historie dusz, z którymi się zetknęła. „Uwolnijcie nas stąd. O duszach czyśćcowych z Marią Simmą rozmawia Nicky Eltz” to lektura obowiązkowa każdego katolika. Poleca ją m. in. ksiądz Dominik Chmielewski.

Maria Simma żyła w latach 1915-2004 i niemal całe swoje życie spędziła w rodzinnej wiosce Sonntag w Alpach. Wychowała się w pobożnej, katolickiej rodzinie. Trzykrotnie usiłowała wstąpić do klasztoru, ale za każdym razem odmawiano jej tego z powodu złego stanu zdrowia. Pierwszego widzenia doznała w roku 1940. Jej kierownikiem duchowym został ksiądz Alfons Matt. Kobieta ta została przebadana przez teologów oraz psychiatrów – żaden z nich nie stwierdził śladów choroby psychicznej ani oszustwa.

O książce „Uwolnijcie nas stąd. O duszach czyśćcowych z Marią Simmą rozmawia Nicky Eltz” można opowiadać bardzo długo, ponieważ bohaterka mnoży różne przykłady z życia. Warto przytoczyć tylko kilka najciekawszych.

Pewna kobieta co miesiąc zamawiała mszę w intencji dusz. Niestety, gdy straciła pracę okazało się, że nie starczy jej pieniędzy na to, by opłacić kolejne nabożeństwo. Załamana wyszła z kościoła i spotkała pewnego mężczyznę. Po krótkiej rozmowie zwierzyła mu się ze swojego problemu. Człowiek ten wskazał jej dom, gdzie poszukiwano sprzątaczki. Drzwi do niego otworzyła miła, starsza pani. Gdy nasza bohaterka spojrzała na kominek dostrzegła zdjęcie mężczyzny, który skierował ją do tego domu. Okazało się, że był to syn starszej pani, zmarły przed kilkoma laty.

Innym razem wierni zapytali mistyczkę o pośmiertne losy mężczyzny i kobiety. Maria Simma dwukrotnie otrzymała odpowiedź, że pani poszła prosto do nieba, a pan trafił na najgłębszy poziom czyśćca. Okazało się, że niewiasta sporo grzeszyła za życia, a jegomość był bardzo pobożnym księdzem; dlatego taka informacja bardzo zadziwiła ludzi. Austriaczka znów zapytała dusze o powód takich wyroków i uzyskała odpowiedź, że ksiądz dużo i często osądzał innych, a kobieta przed śmiercią w wypadku pomyślała „dobrze, że odchodzę, bo nie będę Cię już obrażała”, co otworzyło jej bramy raju.

A jakie przeżycia miała Maria Simma w dniu Zesłania Ducha Świętego? I czy jeden akt strzelisty może przyczynić się do zbawienia danego człowieka? Dlaczego pewnego razu mistyczka zobaczyła kobietę będącą duszą czyśćcową z wiaderkiem w dłoniach? Daj się pochłonąć wyjątkowej lekturze, która zachęci Cię do gorącej, żywej i częstej modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
543826
Tytuł
O duszach czyśćcowych. Uwolnijcie nas stąd!
Wydawnictwo
Liczba stron
280
Data premiery
2015-10-16
Rok wydania
2015
Wymiary produktu [mm]
20
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.28
Długość
202
Głębokość
20
Wysokość
20
Cena detaliczna
39,90 zł
Nasza cena
26,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,9/5
41 recenzji
 • 5
  39
 • 4
  0
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Dorota W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-08-09
  Piękna i potrzebna książka, przede wszystkim dla każdego katolika.
 • Dorota W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-05-16
  Niesamowita książka, czyta się ją jednym tchem. Dużo wiadomości dla wierzących i wątpiących. Polecam!
 • Ania D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-02-09
  Świetna książka, bardzo polecam. Czytajmy i dzielmy się nią z innymi. Wg mnie pozycja obowiązkowa jako pomoc dla zbawienia nie tylko dusz czyśćcowych, ale i naszego własnego.
 • ewelina p. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-02-02
  Bardzo polecam dla każdego, kto szuka rozwoje duchowego swojego ducha! Historie niesamowite, poparte autentycznymi wydarzeniami.
  Maria Simma pięknie odpowiada na pytania...prosto ale jaka mądrość płynie z jej nauk! Książka dla poszukujących i dla zatwardziałych dusz, co nie wierzą w czyściec...warto poczytać i zmienić zdanie...dusze częściowe są i będą!!
 • Beata K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-28
  Książka zdecydowanie oparta na faktach.....godna polecenia. Największy opublikowany wywiad o duszach czyśćcowych i prawdopodobnie jedyny na świecie. POLECAM GORĄCO!
 • Joanna T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-18
  Rewelacyjna książka. Gorąco polecam! Przeczytana jednym tchem.
 • Anastazja B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-17
  Mega książka - każdemu daje do myślenia! Bo każdy kiedyś umrze!
 • Agata S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-10-01
  Polecam całym sercem, wspanialq ksiazka, która kazdy powinien przeczytać!
 • Joanna K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-21
  Jestem w trakcie czytania. Książkę czyta się z lekkością, może poprzez formę wywiadu. Można wiele dowiedzieć się jak dusze komunikują się z nami, czego potrzebują i jak mogą się odwdzięczyć. Odnajduję zbieżność obrazów w tej książkę z obrazami dusz w innych pozycjach. Polecam osobom, które chcą się otworzyć na poznanie życia po śmierci. Daje wiele odpowiedzi na nurtujące pytania.
 • Rafał M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-06
  Bardzo polecam. Cenne informację zwłaszcza na obecne czasy.
 • Anna L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-06
  Książka zgłębia wiarę i uczy w jaki sposób możemy pomagać duszom w czyśćcu. Gdybyśmy rozumieli i wiedzieli jak Tam jest, to dołożylibyśmy starań aby nigdy Tam nie trafić nawet na chwilę.
 • Halina M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-09
  Ta książka zmieniła moje życie, poukładała w głowie i usystematyzowała i ugruntowała wiedzę dotychczas zdobytą i doświadczenia które dane mi było przeżyć lub poznawać z relacji innych. Dziś polecam tę pozycję każdemu kto wierzy , kto w wierze chce się rozwijać, lepiej mądrzej żyć, więcej rozumieć, pomagać i nie bać się śmierci. Mnie daje spokój serca, radość, motywację, ulgę w cierpieniu, odkrywa sens życia, Długo by pisać - przeczytaj sam!
 • Barbara S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-09
  książka interesująca, warta polecenia. można się wiele dowiedzieć o czymś o czym zazwyczaj nic nie wiemy.
 • Justyna Ż. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-08
  Książka w formie wywiadu, podczas którego poruszane są tematy dotyczące każdego człowieka. Ciekawe przykłady jak dusze czyśćcowe mogą się z nami kontaktować. Polecam.
 • Liliana K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-04
  Jestem w trakcie lektury. Na pewno jest to ciekawe opracowanie w formie "pytanie - odpowiedź" więc dość szybko przechodzi się do kolejnych stron.
  Na chwilę obecną (przeczytałam 4/5 książki) "znalazłam" kilka wypowiedzi bohaterki tego opracowania, które wydają mi się trochę kontrowersyjne. Kluczowym słowem jest WYDAJĄ SIĘ gdyż w żaden sposób nie da się zaprzeczyć informacjom, które są przekazywane nie z naszego świata ale....są zastanawiające, przynajmniej dla mnie.
 • Patrycja S. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2021-05-20
  Dużo interesujących tekstów, ale większość tych pytań autora do Marii Simmy są beznadziejne. Np pytanie czy dusz czyśćcowych czy trzeba głosować, czy nie głosowanie jest grzechem. Dużo innych nieciekawych pytań, zupełnie jakby autor się nie przygotował na wywiad z nią.
 • Aneta R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-19
  Super książka - jestem pod wielkim wrażeniem. Gorąco polecam. Daje dużo do myślenia. Uczy pokory i wpływa na poprawę podejścia do życia.
 • Monika W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-12
  Bardzo ciekawa książka, warta przeczytania polecam.
 • Elżbieta W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-17
  Interesujące przeżycia osoby, która poświęciła swoje życie pomocy duszom czyśćcowym. Niesamowite wiarygodne relacje Marii Simma, wielokrotnie poddawanej badaniom psychiatrycznym. Nie stwierdzono u niej choroby o podłożu psychicznym.
  Dla nas wskazówka, jak bardzo dusze czyśćcowe potrzebują naszej modlitwy i jak odwzajemniają się pomocą nam tu na ziemi.
 • Irena Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-01-05
  Super dla szukających prawdy, sensu w życiu i Boga przede wszystkim :)
 • Gabriela Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-10-26
  Książka zawiera bardzo cenną wiedzę na temat dusz czyśćcowych, napisana w formie wywiadu. Warto ją mieć i nieustannie dzielić się tą wiedzą z innymi. Gorąco polecam.
 • Zofia Klient niezweryfikowany
  5.0
  2016-04-07
  Ciekawa i poruszająca. Dusze w czyśćcu naprawdę potrzebują pomocy. Polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 6. marca, środa
0,00 zł

O Autorze


543826
Ładowanie...