O Bogu
Autor przedstawia tu swoje spostrzeżenia dotyczące szczególnie ważnej kwestii swoich nauk, jaką jest Bóg. Zauważa, że nasz obraz Boga najczęściej pochodzi od naszych projekcji i lęków, indywidualnych i zbiorowych. Wyjaśnia na czym polega prawdziwa religia oraz świętość i że nie mają one nic wspólnego z symbolami, koncepcjami czyli po prostu z myślą. Nie da się pojmować tego, co nieznane przy pomocCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Grupa Centrum
- Data premiery: 2020-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 208
- Wymiary: 205 x 150
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2956643
Tytuł
O Bogu
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
208
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2020-01-01
Rok wydania
2020
Wymiary
205 x 150
Waga
0.3 kg
Wysokość
18 mm
Długość
205 mm
Głębokość
145 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
37,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “O Bogu” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









