Xi

Nowy poradnik majstra budowlanego

praca zbiorowa

Szukasz książki, która obejmuje wszystkie zagadnienia związane z budownictwem? Właśnie masz ją przed sobą! Nowa edycja poradnika budowlanego zawiera aktualną wiedzę techniczną, a także uwzględnia najnowsze regulacje prawne i normalizacyjne. Znajdują się tu również informacje o dostosowaniu budownictwa do wymagań, które obowiązują w Unii Europejskiej. W tej książce znajdziesz wszystkie najważniejszCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Arkady
 • Data premiery: 2012-01-01
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 928
 • Wymiary: 236 x 174

Szukasz książki, która obejmuje wszystkie zagadnienia związane z budownictwem? Właśnie masz ją przed sobą! Nowa edycja poradnika budowlanego zawiera aktualną wiedzę techniczną, a także uwzględnia najnowsze regulacje prawne i normalizacyjne. Znajdują się tu również informacje o dostosowaniu budownictwa do wymagań, które obowiązują w Unii Europejskiej. W tej książce znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o organizowaniu robót budowlanych, podane w jasny oraz przystępny sposób. Dowiesz się również więcej o wymaganej dokumentacji. Dzięki temu szczegółowemu podręcznikowi prace pomiarowe, roboty ziemne, stawianie rusztowań i zbrojenia oraz betonowanie konstrukcji staną się zrozumiałe!

Odpowiednie rozdziały wyjaśniają, jak dobrać drewno, a także jak wykonać montaż konstrukcji prefabrykowanych i stalowych. Autorzy omawiają również tematy spoiw budowlanych, murowania oraz izolacji. Jeżeli potrzebujesz informacji o specyfice pracy dekarskiej lub blacharskiej, w tej książce znajdziesz rzeczowe wyjaśnienie również tych dwóch zagadnień. Dzięki temu dachy, drzwi, schody, ściany i okna będą tematami bardzo przyjaznymi, a praca nad nimi stanie się bardzo profesjonalna. Książka zawiera również wiele informacji o instalacjach sanitarnych, a także o instalacjach elektrycznych na placu budowy.

Warszawskie Wydawnictwo Arkady rozpoczęło swoją działalność w 1957 r., nawiązując do dawnego czasopisma artystycznego z lat trzydziestych. Jego zadaniem jest rozwijanie wrażliwości estetycznej, a także przedstawianie najnowszych osiągnięć technologicznych. Oferuje książki dla specjalistów oraz dla amatorskich miłośników różnych dziedzin. Wydaje literaturę specjalistyczną, popularnonaukową, a także książki dla dzieci i młodzieży.

Za swoją wieloletnią działalność wydawnictwo zostało wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami. Zawsze stara się dostarczać książki na najwyższym poziomie treści, a także opracowania graficznego. Od wielu lat udostępnia również publikacje akademickie. Wydawnictwo dąży do zachowania wyjątkowego charakteru edukacyjnego oraz popularnonaukowego wysokiej jakości, starając się każdego roku docierać do nowych odbiorców.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
858583
Tytuł
Nowy poradnik majstra budowlanego
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
928
Data premiery
2012-01-01
Rok wydania
2006
Wymiary produktu [mm]
236 x 174
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
1.33
Długość
174
Głębokość
236
Wysokość
174
Nasza cena
73,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
7 recenzji
 • 5
  7
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Tadeusz C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-12-06
  Książka, która jest moim zdaniem must have dla każdego majstra budowlanego. Owszem, niby wszystko można znaleźć w internecie, ale ja zacząłem gubić się w pewnym momencie, które dane są aktualne, które są rzetelne, a które nie. No a tutaj mam pewne źródło wiedzy. Polecam.
 • Przemysław L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-23
  Bardzo dobry podręcznik, zawiera dużo technicznych frazesów, ale generalnie napisany jest po ludzku. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z budowlanką, jestem świeżo upieczonym studentem, ale wiem że  ta książka to po prostu pozycja obowiązkowa na półce każdego majstra.
 • Aleksandra N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-18
  Jeśli jesteś zawodowo związany z budowalnką, to warto zaopatrzyć się w ten podręcznik. To swego rodzaju biblia do majstrów, dużo technicznych zagadnień, dużo wyjaśnień i to wszystko jeszcze opisane w dość ciekawy, przystępny sposób. Polecam.
 • Wojciech H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-17
  Co tu dużo pisać, po prostu pozycja obowiązkowa dla każdego kto pracuje w budowlance i to nie tylko dla majstra. Uwzględniono w niej najnowsze uregulowania prawne i normalizacyjne związane m.in. z dostosowywaniem budownictwa do wymagań obowiązujących w Unii Europejskiej, a poza tym także szereg innych cennych informacji. Polecam.
 • Patrycja R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-16
  Dołączam do grona zadowolonych czytelników. Uważam, ze ten podręcznik jest bardzo dobry. Zawiera wszystkie niezbędne informacje, autor totalnie wyczerpuje temat. Polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 27. maja, poniedziałek
0,00 zł
858583
Ładowanie...