Xi

Nowy początek. Batman Knightfall. Tom 5

Poznaj dalsze losy Mrocznego Rycerza! Komiks "Nowy początek. Batman Knightfall. Tom 5" to jedna z najważniejszych przygód słynnego bohatera, która wpłynęła na historię sztuki komiksowej i bardzo mocno zmieniła dotychczasowy styl twórczości DC Comics. Ta opowieść o podnoszeniu się z upadku zdobyła ogromną popularność wśród fanów Batmana, a przy tym mocno zainspirowała twórców ekranizacji komiksów oCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Egmont
 • Serie: Batman
 • Data premiery: 2023-04-26
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 552
 • Wymiary: 273 x 179
Polecamy inne produkty z serii "Batman" Zobacz wszystkie

Poznaj dalsze losy Mrocznego Rycerza! Komiks "Nowy początek. Batman Knightfall. Tom 5" to jedna z najważniejszych przygód słynnego bohatera, która wpłynęła na historię sztuki komiksowej i bardzo mocno zmieniła dotychczasowy styl twórczości DC Comics. Ta opowieść o podnoszeniu się z upadku zdobyła ogromną popularność wśród fanów Batmana, a przy tym mocno zainspirowała twórców ekranizacji komiksów o tym bohaterze. Crossover był publikowany przez 2 lata, a nawet współcześnie niełatwo wskazać tak duże przedsięwzięcie w działalności DC. Zobacz, co uczyniło tę opowieść prawdziwą legendą!

O czym jest "Nowy początek. Batman Knightfall. Tom 5"?

Batman powraca do Gotham City, by po wielu dramatycznych wydarzeniach wreszcie odzyskać swoje dziedzictwo. Do tej pory walczył o to, by wrócić do pełni sił, ale teraz musi zadbać o relacje z dawnymi sojusznikami, a nawet być gotowym na konfrontację z najpotężniejszymi przeciwnikami. Na razie jednak próbuje odnowić współpracę z Alfredem, Robinem i Nightwingiem. Czy znów wspólnie będą walczyć o dobro Gotham?

Bruce Wayne musiał wyleczyć złamany kręgosłup, a później jeszcze przywrócić chwałę Batmanowi. W tym czasie Jean-Paul Valley stał się nowym obrońcą Gotham, kontynuując działalność bohatera. Wkrótce zastępca wyruszy na spotkanie z poprzednikiem, a losy Batmana utworzą nowy rozdział historii miasta. Batman, wyposażony w znakomity sprzęt, rozpoczyna poszukiwanie swojego miejsca w Gotham City. Nadchodzi nowa era walki z przestępczością, a jej początkiem staje się sprawa spisku, który zamierza zniszczyć całe miasto.

"Nowy początek. Batman Knightfall. Tom 5" - opinie

Batman powraca z całą mocą, próbując odzyskać utracone dziedzictwo. Ten klasyczny komiks to wciąż jedna z najpopularniejszych opowieści o Mrocznym Rycerzu. Knightfall wpłynął na twórców filmowych, a bez niego filmy o tym superbohaterze z pewnością wyglądałyby inaczej. Warto wrócić do oryginalnej wizji wspaniałych artystów i po raz kolejny odwiedzić Gotham!

Knightfall to chyba najważniejsza opowieść o najsłynniejszym bohaterze DC. Dla wielu czytelników wydarzenia z tych komiksów były naprawdę szokujące. Pokonany Batman musiał zmierzyć się z samym sobą, by powrócić do Gotham. Przygody Mrocznego Rycerza w takiej formie wpłynęły na popkulturę i zmieniły wizerunek niepokonanego bohatera, ukazując jego bardzo ludzkie oblicze. Opowieść o walce z własnymi ograniczeniami stała się jednym z największych osiągnięć w historii wydawnictwa.

"Nowy początek. Batman Knightfall. Tom 5" powstał dzięki znakomitym twórcom, wśród których znaleźli się scenarzyści Chuck Dixon, Doug Moench i Alan Grant oraz rysownicy Graham Nolan, Bret Blevins, Phil Jimenez, Tom Grummett, Kelley Jones oraz wielu innych. Prezentowane wydanie zawiera komiksy "Batman" #512–515, "Batman: Shadow of The Bat" #32–35, "Detective Comics" #679– 682 i "Robin" #0, 11–14. Czytelnik znajdzie tu również wydania specjalne: "Nightwing: Alfred’s return" #1 oraz "Batman: The Vengeance of Bane" #2.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3340770
Tytuł
Nowy początek. Batman Knightfall. Tom 5
Autorzy
Wydawnictwo
Liczba stron
552
Data premiery
2023-04-26
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
273 x 179
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
1.65
Długość
170
Głębokość
260
Wysokość
179
Nasza cena
143,39 zł
Serie:
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Nowy początek. Batman Knightfall. Tom 5” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. kwietnia, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3340770
Ładowanie...