Xi

Na początku lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku zespół amerykańskich i chińskich naukowców pod kierownictwem światowej klasy specjalisty w zakresie nauk o odżywianiu T. Colina Campbella przeprowadził w Chinach najobszerniejsze badanie nad związkiem między dietą a rozwojem chorób cywilizacyjnych w historii. Badanie to, nazwane China Study, wykazało ogromy wpływ diety na rozwój chorób cywilizacyjnych. Dowiodło, że za występowanie takich chorób cywilizacyjnych jak cukrzyca, nowotwory, otyłość, choroby układu krążenia i Alzheimer w dużej mierze odpowiada spożywanie pokarmów pochodzenia zwierzęcego.

Książka "Nowoczesne zasady odżywiania. Przełomowe badanie wpływu żywienia na zdrowie" jest uaktualnionym i rozszerzonym wydaniem bestsellerowej pracy, w której dr T. Colin Campbell z synem Tomem, również lekarzem, podzielili się swoją wiedzą na temat odżywiania. Książka już od pierwszego wydania stała się prawdziwą rewolucją w postrzeganiu zdrowej diety i zmieniła życie wielu milionów osób na całym świecie, dzięki czemu przez wielu uważana jest za jeden z najważniejszych tytułów o diecie i zdrowiu w historii.

Drugie wydanie różni się od pierwszego tym, że zawiera najnowsze, niepodważalne dowody dobroczynnego wpływu diety roślinnej na nasze zdrowie, a także aktualne informacje o zmianach w systemie medycznym i korzyściach, jakie mogą odnieść pacjenci z rosnącego zainteresowania żywieniem opartym na produktach roślinnych. "Nowoczesne zasady odżywiania. Przełomowe badanie wpływu żywienia na zdrowie" stanowi niezastąpioną kopalnię wiedzy na temat zdrowego odżywiania. Otwiera oczy na wiele spraw, o których wiedza w Polsce nie jest tak powszechna, jak w innych częściach świata.

Jeżeli chcesz zminimalizować ryzyko wystąpienia otyłości, cukrzycy, choroby układu krążenia, czy nowotworu, zdecydowanie powinieneś przeczytać tą książkę. A jeśli mimo wszystko nie do końca wierzysz w badania doktora Campbella, niech dowodem na ich prawdziwość będzie jego życie- doktor ma obecnie ponad osiemdziesiąt lat i cieszy się doskonałym zdrowiem, co, jak przyznaje, zawdzięcza diecie roślinnej i zaprzestaniu stosowania pełnych chemii farmaceutyków.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

Produkty od autora:


715628
Ładowanie...