Xi

Nowe wychowanie seksualne. Ciało, emocje, umysł. Dorastanie do dobrych relacji z sobą i innymi.

Stein Agnieszka

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Mamania
Liczba stron: 396

Kup w zestawie:

3 produkty
wartość produktów w zestawie:
74,80 zł
49,80 zł
oszczędzasz 25,00 zł (33%)
-35%

39,90 zł

25,85 zł

oszczędzasz 14,05 zł (35%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 7,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Paczkomaty 9,99 zł
Kurier 11,99 zł

Opis

„Nowe wychowanie seksualne” Agnieszki Klein to wyjątkowa książka o rozwoju seksualności u dzieci oraz edukowaniu ich w tej sprawie. Przekonuje ona, że ludzka seksualność nie jest oddzielona od reszty życia tak, jak niektórym czasem się to wydaje.

Treść publikacji oparta jest o teorie więzi i porozumienia bez przemocy oraz filozofii rodzicielstwa bliskości. Bazuje również na najnowszych doniesieniach naukowych, wyzbywając się nieaktualnej, szkodliwej wiedzy, a za to przedstawia, jak pomocne we wchodzeniu w dorosłość będzie dla dziecka traktowanie go z empatią i szacunkiem.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 834392
Tytuł Nowe wychowanie seksualne. Ciało, emocje, umysł. Dorastanie do dobrych relacji z sobą i innymi.
Autor Stein Agnieszka
Wydawnictwo Mamania
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 396
Data premiery 2018-10-17
Rok wydania 2018
Wymiary produktu [mm] 30 x 165 x 290
Okładka Miękka
Cena detaliczna 39,90 zł
Nasza cena 25,85 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Wiesława E.

5/5
| 10-05-2020
Seksualność została w tej książce bardzo szeroko opisana, autorka poruszyła związane z nia liczne aspekty. Jak do tej pory nie spotkałam się w poradnikiem, który tak dokładnie opisywałby problem. Seksualność została ukazana jako cos normalnego, jako jeden z elementów ludzkiego życia, z którym każdy ma styczność. Super, że ktoś pokazuje temat rzetelnie, konkretnie, ze wszystkimi jego elementami. Bez dorabiania ideologii, bez pokazywania, ze seksualność to cos zlego. Brawa dla autorki, ksiazka jest genialna.

Klaudia I.

5/5
| 06-05-2020
Przeczytałam tą pozycję jakiś czas temu. Bardzo często do niej wracam, do poszczególnych fragmentów. Uważam, że to lektura obowiązkowa dla każdego rodzica. Nie twierdzę, że trzeba zgadzać się ze wszystkim co jest w niej napisane, ale kilka kwestii jest naprawdę wartych uwagi. Moim zdaniem bardzo brakowało na rynku takiej książki. Duży ukłon w kierunku autorki.

Karolina C.

5/5
| 29-04-2020
Bardzo brakowało w polskiej literaturze tak nowoczesnego spojrzenia na kwestię seksualności. Lektur na ten temat jest dużo, ale żadna nie jest napisana w taki sposób. Nie jest to zaskoczeniem. Wszystkie pozycje tej autorki to moim zdaniem majstersztyk. Jednak ta zasługuje na szczególną uwagę społeczeństwa.

Oliwia C.

5/5
| 25-04-2020
Cieszę się, że poradnik traktuje seksualnośc jako jeden z elementow zycia ludzkiego. Dzieci powinny wiedzieć czym jest seksualność, jak się przejawia, jak sobie z nia rodzic. Uswiadamianie na pewno jest lepsze, niż zycie w niewiedzy, które niejednokrotnie prowadzi do tragedii. Bardzo doceniam autorke za stworzenie tej książki.

Aldona A.

5/5
| 22-04-2020
Lektura napisana w bardzo życzliwy sposób, przepełniona szacunkiem do dzieci, uwzględniająca dziecięcą wrażliwość. Myślę, że to obowiązkowa pozycja dla każdego rodzica. Autorka przedstawia bardzo nowoczesne spojrzenie na seksualność człowieka. Nawiązuje dużo do więzi, bliskości, relacji rodzic-dziecko. Moim zdaniem na polskim ryku chyba nie ma lepszej książki o wychowaniu seksualnym.

Nikola B.

5/5
| 15-04-2020
Książka, na której powinni bazować wszyscy nauczyciele wychowania seksualnego. Zacznijmy mówić do młodzieży ich językiem. Bądźmy otwarci na świat, który idzie do przodu. Ta pozycja nauczy Was jak rozmawiać z uczniami, jak rozmawiać z dziećmi. To pozycja, która sprawi, że młodzież będzie chciała Was słuchać.

Klaudia E.

5/5
| 10-04-2020
Obecnie dość często się zdarza, że temat seksu i cielesności zostaje zamieciony pod dywan, bo ludzie uważają to za coś nieczystego i złego. Nic bardziej mylnego! O seksualności należy mówić, należy edukować w tym zakresie. Książka to idealne wsparcie do rozmów na te trudne tematy. Pokazuje, że ważne są zarówno aspekty cielesne, jak i więź z drugim człowiekiem, uczucia, jakimi go darzymy. Super publikacja, polecam.

Dagmara H.

5/5
| 08-04-2020
Bardzo przełomowa książka. Moim zdaniem dla wszystkich, nie tylko dla rodziców. Z lektury można wynieść wiele cennej wiedzy o poczuciu własnej wartości, seksualności, akceptacji. Wszystko przedstawione jest w przystępny, przepełniony życzliwością sposób. Mam nadzieję, że ta pozycja trafi do szerokiego grona naszego polskiego społeczeństwa, która czasem, mam wrażenie, zatrzymało się w czasie.

Gabriela C.

5/5
| 01-04-2020
To bezsprzecznie rewolucyjna pozycja. Powinni ją rozdawać za darmo na ulicy. Autorka ma bardzo liberalne podejście do wielu sprawa, na pewno nie spodoba się to wielu rodzicom. Niemniej uważam, że i tak każdy powinien przeczytać tą książkę i ewentualnie skonfrontować swoje poglądy. Świat idzie do przodu, a niestety wiele dorosłych o tym zapomina.

BogusŁawa M.

5/5
| 26-03-2020
Na rynku brakowało tego typu poradnika. Autorka świetnie pokazuje, w jaki sposób rodzice powinni przeprowadzać z dziećmi rozmowy na temat seksualności. Jest to temat trudny, a niekiedy stający się tabu. Mimo wszystko to bardzo ważny aspekt zycia i warto uświadomić dzieci zawczasu.

Ewelina D.

5/5
| 25-03-2020
Książka bardzo na czasie. Autorka ma bezapelacyjnie doskonałe podejście do kwestii seksualności. Każdy rodzic powinien ją przeczytać, niezależnie do tego jak konserwatywne ma poglądy. Cieszę się, że taka lektura powstała i mam cichą nadzieję, że zyska duży rozgłos.

Gabriela F.

5/5
| 18-03-2020
Bardzo potrzebna pozycja. Szkoda, że napisana dopiero teraz, a nie kilkadziesiąt lat temu. Jednak jak to się mówi, lepiej późno niż wcale. Lektura dla rodziców, stworzona z myślą o dzieciach. Napisana w bardzo nowoczesny sposób. To obowiązkowa książka nie tylko dla rodziców, ale i wszystkich którzy mają styczność z dziećmi. Polecam z całego serca.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
26 Październik, Poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
26 Październik, Poniedziałek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
26 Październik, Poniedziałek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Komiksy
  • Ładowanie...