Xi

Niezbędnik każdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie

Dorastanie i dojrzewanie jest super, czasem potrafi jednak dać w kość - lepiej w porę dowiedzieć się, jak zmieniają się nasze ciała i nastroje. Jak dobrać pierwszy stanik? Jak przygotować się do miesiączki? Jak nabrać pewności siebie? Jak poradzić sobie z pryszczami? Pytania, które pojawiają się podczas dojrzewania, bywają wręcz obezwładniające, a satysfakcjonujących odpowiedzi nie zawsze są w staCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Debit
 • Data premiery: 2023-01-16
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 48
 • Wymiary: 230 x 174

Dorastanie i dojrzewanie jest super, czasem potrafi jednak dać w kość - lepiej w porę dowiedzieć się, jak zmieniają się nasze ciała i nastroje. Jak dobrać pierwszy stanik? Jak przygotować się do miesiączki? Jak nabrać pewności siebie? Jak poradzić sobie z pryszczami? Pytania, które pojawiają się podczas dojrzewania, bywają wręcz obezwładniające, a satysfakcjonujących odpowiedzi nie zawsze są w stanie dostarczyć zarówno nauczyciele, jak i rodzice. Z pomocą przychodzi niezwykle cenna publikacja wydawnictwa Debit, czyli "Niezbędnik każdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie" Anity Naik - bestsellerowy przewodnik po dojrzewaniu.

O czym jest "Niezbędnik każdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie"?

"Niezbędnik każdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie" Anity Naik w prosty, przystępny i pełen wyczucia sposób opisuje, co dokładnie i konkretnie dzieje się podczas dojrzewania, a także podpowiada, jak dziewczynki mogą o siebie zadbać, odżywiając się zdrowo, pamiętając o ruchu i o higienie osobowej. Wyważone, inteligentne wiadomości i rady autorki pomagają w przygotowaniu się na nieuchronne fascynujące zmiany ciała i umysłu - tak, że nic nie zaskoczy młodych czytelniczek, oswoi je z trudnymi tematami i sprawi, że na żadnym etapie dorastania nie będą się bały. Nie ma tu tematów omijanych, wstydliwych i takich, na które "przyjdzie dopiero czas" - sprawy, które dla wielu sposób są trudne i krepujące, tu zostały opisane przystępnie, krótko, zwięźle i konkretnie, w sam raz dla dorastającego młodego człowieka.

"Niezbędnik każdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie" - opinie

Książka "Niezbędnik każdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie" zwraca uwagę na fakt, że przemiana dziewczynki w kobietę niesie ze sobą pewne trudności, ale zwykle wynikają one ze społecznych oporów w otwartym, szczerym mówieniu o tym, co intymne. Tymczasem dojrzewanie jest sprawą nie tylko całkowicie naturalną, ale także po prostu fascynującą. Odpowiednio przekazana wiedza powoduje, że przestajemy się bać i uczymy się dbać o swój dobrostan psychiczny i fizyczny - niniejsza publikacja zdecydowanie powinna być lekturą obowiązkową w pierwszych etapach edukacji, w jedyny w swoim rodzaju udowadnia bowiem, że dojrzewanie jest całkowicie normalne, a kluczowe jest podejmowanie odpowiedzialnych decyzji i otwarte mówienie o swoich problemach.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3326604
Tytuł
Niezbędnik każdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie
Producent
Liczba stron
48
Data premiery
2023-01-16
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
230 x 174
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.29
Długość
165
Głębokość
230
Wysokość
174
Nasza cena
20,78 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Niezbędnik każdej dziewczyny. Jak ogarnąć dojrzewanie” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. maja, czwartek
0,00 zł
3326604
Ładowanie...