Niewinni
Twórca postaci komisarza Maigreta pisał też powieści, w których zajmował się szukaniem nagiego człowieka. A w analizowaniu ludzkich charakterów Simenon był mistrzem... Jacek Szczerba, Gazeta WyborczaDwadzieścia lat wspólnego życia Annette i Georges'a Clerinów przerwał nagły wypadek. Annette zginęła pod kołami samochodu, przebiegając przez jezdnię. Dziwne było miejsce tego zdarzenia - ulica WasCzytaj więcej
- Wydawnictwo: C&T
- Data premiery: 2015-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 144
- Wymiary: 207 x 147
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
491433
Tytuł
Niewinni
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
francuski
Liczba stron
144
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2015-01-01
Rok wydania
2015
Wymiary
207 x 147
Waga
0.17 kg
Wysokość
145 mm
Długość
205 mm
Głębokość
145 mm
Nasza cena
14,69 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Niewinni” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










