Xi

Nieposkromiona

"Nieposkromiona" Glennon Doyle to elektryzujące wezwanie do życiowego przebudzenia. W tym międzynarodowym bestsellerze autorka kreatywnie łączy własne wspomnienia z inspirującym poradnikiem, podpowiadającym jak przestać zaspokajać pragnienia i potrzeby innych, a w konsekwencji odzyskać swoje życie na własnych warunkach."Nieposkromioną" polecają między innymi Oprah Winfrey, Brene Brown, Elizabeth GCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Sensus
 • Data premiery: 2023-03-21
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 320
 • Wymiary: 213 x 140

"Nieposkromiona" Glennon Doyle to elektryzujące wezwanie do życiowego przebudzenia. W tym międzynarodowym bestsellerze autorka kreatywnie łączy własne wspomnienia z inspirującym poradnikiem, podpowiadającym jak przestać zaspokajać pragnienia i potrzeby innych, a w konsekwencji odzyskać swoje życie na własnych warunkach.

"Nieposkromioną" polecają między innymi Oprah Winfrey, Brene Brown, Elizabeth Gilbert, Reese Witherspoon czy Adele. Glennon Doyle jest cenioną i poczytna pisarką, mówczynią motywacyjną, aktywistką i filantropistką. Zanim zaczęła spisywać swoje wspomnienia, stworzyła internetową społeczność Momastery, czyli niezwykle popularny blog parentingowy, oraz organizację non-profit Together Rising zajmującą się wspieraniem i wzmacnianiem pozycji kobiet zmagających się z krytycznymi oczekiwaniami społecznymi.

Doyle uważana jest za ekspertkę od spraw trudnych i wstydliwych, przekonującą swoich słuchaczy, że nie ma nic złego w słabościach. Wręcz przeciwnie - to one są naszą siłą i motywacją do zmian. W "Nieposkromionej" w szczery, bezpośredni i intymny sposób dzieli się z czytelnikami własną historią o uwolnieniu się z klatki, w której przebywała przez większość swojego życia - dopóki wreszcie nie odnalazła siebie na nowo, autentycznej i wolnej.

Uważana za "patronkę kobiecego upodmiotowienia" Glennon Doyle opowiada o radości i spokoju, które odkrywamy, gdy przestajemy starać się spełniać oczekiwania innych i zaczynamy wsłuchiwać się w nasz wewnętrzny głos. Autorka z bezwzględną szczerością opowiada o własnych przeżyciach oraz przełamywaniu kulturowych uwarunkowań, które sprawiały, że nigdy nie była do końca szczęśliwa. Jej historia porusza, skłania do refleksji i inspiruje. Jednocześnie "Nieposkromiona" porusza tematy, które wciąż wzbudzają gorące emocje w społeczeństwie - ograniczające stereotypy, homoseksualizm, uzależnienie, choroba, nowoczesny feminizm, rodzicielstwo, prawa człowieka.

Książka Glennon Doyle łączy w sobie cechy rewolucyjnego poradnika i intymnego pamiętnika. Przede wszystkim jednak to bezkompromisowy, błyskotliwie napisany apel o przebudzenie. Autorka z pasją opowiada o tym, jak każdy z nas może wreszcie zacząć ufać sobie na tyle, aby samemu wyznaczać wszelkie życiowe granice. "Nieposkromiona" to celebracja wolności - książka, która dosłownie może zmienić życie.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3349063
Tytuł
Nieposkromiona
Wydawnictwo
Liczba stron
320
Data premiery
2023-03-21
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
213 x 140
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
0.4
Długość
213
Głębokość
213
Wysokość
140
Nasza cena
31,79 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Nieposkromiona” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 17. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 17. lipca, środa
0,00 zł
3349063
Ładowanie...