Xi

Niebezpieczne związki Donalda Tuska

Sumliński Wojciech, Budzyński Tomasz

(okładka miękka)

Wydawnictwo: Wojciech Sumliński Reporter
Liczba stron: 304
-40%

44,90 zł

26,94 zł

oszczędzasz 17,96 zł (40%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis


Wojciech Sumliński, najbardziej inwigilowany dziennikarz śledczy w Polsce, i Tomasz Budzyński, major Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w swojej najmocniejszej książce odsłaniają nam niebezpieczne związki Donalda Tuska z niemieckim wywiadem, światem służb specjalnych i mafijnym półświatkiem. Starannie przygotowane 300 stron rzetelnie zebranych i aż dotąd opatrzonych klauzulą najwyższej tajności informacji dotyczących jednego z najważniejszych europejskich polityków od kilkudziesięciu lat odgrywającego kluczową rolę w wydarzeniach, które miały i wciąż mają wielki wpływ na polską rzeczywistość.Rzetelnie napisana książka, którą czyta się jak thriller polityczny, lecz na którą składają się zweryfikowane fakty, ujawniająca porażającą, a zupełnie nieznaną opinii publicznej prawdę o ludziach na szczytach władzy.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 828804
Tytuł Niebezpieczne związki Donalda Tuska
Autor Sumliński Wojciech, Budzyński Tomasz
Wydawnictwo Wojciech Sumliński Reporter
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 304
Data premiery 2018-10-17
Rok wydania 2018
Wymiary produktu [mm] 150 x 240 x 30
Okładka Miękka
Cena detaliczna 44,90 zł
Nasza cena 26,94 zł

Recenzje

4/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Kamil H.

1/5
| 31-05-2020
Ciekawe kiedy pan Sumliński zajmie się niebezpiecznymi związkami Kaczyńskiego albo Ziobro. Może opisałby sprawę wanny Wassermana? Ciężko szukać obiektywizmu w książka autor ewidentnie związanego z jedną partią polityczną.

Ireneusz G.

4/5
| 10-05-2020
Ciekawa książka. Władza i pieniądze mogą zdeprawować każdego. Mam jednak trochę mętlik w głowie bo ostatnio przeczytałem też książkę "Delfin.Mateusz Morawieckim.

Adam T.

3/5
| 01-05-2020
Ciekawią mnie tematy polityczne więc kiedy znajomy powiedział mi o tej książce postanowiłem ją kupić. Niektóre rzeczy w niej opisane nie są jakimś specjalnym odkryciem. Inne nie mają znamion przestępstwa. Wszystko zależy od tego jak się dane wydarzenia opiszę. Co by nie było wszystko i tak zawsze będzie winą Tuska.

Angelika P.

5/5
| 25-04-2020
Dla wiarygodności autor po książce "Niebezpieczne związki z Bronisławem Komorowskim" powinien napisać coś o zwykłym pośle np. o Jarosławie Kaczyńskim. Wtedy po przeczytaniu tej książki pewnie inaczej bym na nią patrzyła a tak to uważam że ma dużo wspólnego z Pane Kurskim(tym z dobrej zmiany). NIE POLECAM

Leszek T.

5/5
| 10-04-2020
Przedstawione związki ma każdy polityk od interpretacji dziennikarzy zależy jak czytelnik na nie spojrzy. Polecam przeczytać i rozważyć każdy we własnym sumieniu.

Kacper S.

5/5
| 26-03-2020
Jakoś nie przekonują mnie te rewelacje z książki. W podobny sposób można przedstawić każdego polityka. Ważne żeby czytać i poszerzać swoją wiedzę a i tak tylko w trakcie głosowania możemy coś zmienić. Faktycznie wiele faktów jest przdstawionych i zinterpretowanych w taki sposób że zaczynam inaczej na człowieka patrzeć.

Piotr Z.

5/5
| 29-01-2019
Najlepsza pozycja roku. Nic dodać. Wiele nie rozumiałem z lat 90-tych. Pan Wojciech jest moim rówieśnikiem. Zastanawiałem się przez te lata co się dzieje z tym krajem. A dzieje się źle jak układy niszczą ludzi którzy mają zasady i brzydzą się złem.

Ewa N.

5/5
| 29-11-2018
Książka fascynująca. Oderwać się od niej nie można. Nie myślałam ,że przywódcy państwa mogą tak się sprzedać. Całe pokolenia pracowały na dorobek naszego kraju, a przywódcy, za kilka chwil pochlebstw obcych mocarstw, zmarnotrawili te wysiłki. Otwierają się oczy dlaczego wciąż jesteśmy biedni, pomimo wykształcenia i bardzo ciężkiej pracy. Zamierzam kupić więcej książek Wojciecha Sumlińskiego. Gorąco polecam.

Darek

5/5
| 18-11-2018
Aby poznać i zrozumieć prawdę o swoim kraju warto czytać książki dobrych i odważnych dziennikarzy śledczych. Wojciech Sumliński jest spośród nich najlepszy i najbardziej niepokorny. Zapłacił za to ogromną cenę. Na szczęście nie ugiął się, podniósł się i pracuje dalej. Ta jego książka razem z poprzednimi - o niebezpiecznych związkach Andrzeja Leppera i Bronisława Komorowskiego tworzą swoistego rodzaju trylogię, które przeczytać wprost trzeba. Gdyby wszyscy dorośli Polacy je przeczytali żylibyśmy bez wątpienia w innym lepszym kraju...a pewni politycy zostali by słusznie wyrugowali po za nawias polityki i odeszli by na niezasłużoną emeryturę...Czy tak się stanie? Niestety nie, bo raz że już mało ludzi cokolwiek czyta, a już szczególnie mało czyta takie książki. Prawda przegrywa więc już od dawna z kłamstwem i propagandą...

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
9 Lipiec, Czwartek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
10 Lipiec, Piątek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
10 Lipiec, Piątek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
10 Lipiec, Piątek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
11,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
9 Lipiec, Czwartek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
9 Lipiec, Czwartek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
13,99 zł

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Ładowanie...