Nie wierz we wszystko, co czujesz (Robert L. Leahy) - tantis.pl
Xi

Nie wierz we wszystko, co czujesz

Robert L. Leahy, Magdalena Hermanowska

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Rebis
Liczba stron: 320

SUPER CENA

Cena detaliczna: 49,90 zł

31,89 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 28,79 zł

Opis

Wydana przez Rebis książka Roberta L. Leahy'ego zatytułowana "Nie wierz we wszystko, co czujesz" we wnikliwy z psychologicznego punktu widzenia i przystępny podpowiada, jak rozpoznawać i nazywać swoje emocje oraz uwolnić się od lęków - z którymi mierzy się przecież każdy z nas. Autor pokazuje, jak wydostać się z błędnego koła lęków, niepokojów, zazdrości, cierpienia, gniewu i tego, co być może najtrudniejsze - sprzecznych uczuć, z którymi nie zawsze umiemy sobie poradzić.

Autor jest autorem i redaktorem blisko 30 książek dedykowanych zagadnieniom związanym z terapią poznawczo-behawioralną, dyrektorem Amerykańskiego Instytutu Terapii Poznawczej w Nowym Jorku i profesorem klinicznym psychologii na Wydziale Psychiatrii Weill Cornell Medical College. Jako ceniony specjalista zajmujący się na co dzień schematami emocjonalnymi, w książce "Nie wierz we wszystko, co czujesz" przede wszystkim udowadnia, że człowiek jest istotą emocjonalną, a co za tym idzie, zarówno pozytywne, jak i negatywne emocje są częścią naszej natury. Wszystko to, co dzieje się w naszym życiu mniej lub bardziej świadomie odczuwamy bardzo głęboko. Sztuką jest nie pozwolić emocjom nad nami zapanować - gdy bowiem nas przytłoczą i odbierają radość życia, to jednoznaczny znak, że wpadliśmy w emocjonalną pułapkę.

Nie znaczy to, że jest coś takiego, jak złe emocje - wręcz przeciwnie. Jeśli jednak przez większość czasu doświadczamy smutku, złości i niepokoju, musimy koniecznie odnaleźć równowagę, by móc równie mocno odczuwać radość, szczęście i miłość. Właśnie temu poświęcona jest książka "Nie wierz we wszystko, co czujesz", która w oparciu o przełomowe podejście do terapii poznawczo-behawioralnej naucza, jak rozpoznawać szkodliwe schematy emocjonalne i jednocześnie zastępować je bardziej konstruktywnymi strategiami. Uświadomienie sobie, czym są emocje oraz nauczenie się ich zdefiniowania ma, jak się okazuje, ogromną moc, dzięki której nawet z negatywnych aspektów swojego życia możemy czerpać pozytywne, produktywne znaczenia.

Książka Roberta L. Leahy'ego "Nie wierz we wszystko, co czujesz" wzbogacony został o liczne ćwiczenia i sposoby umacniania poczucia własnej wartości, które mogą pomóc lepiej radzić sobie z bolesnymi, niekomfortowymi uczuciami. Ten kreatywny, doskonale napisany i pełen cennych wskazówek poradnik efektywnego zarządzania emocjami pokazuje, jak żyć pełnią życia - dosłownie i w przenośni.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3290730
Tytuł Nie wierz we wszystko, co czujesz
Autor Robert L. Leahy, Magdalena Hermanowska
Wydawnictwo Rebis
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 320
Data premiery 2021-06-01
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 225 x 150
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.35
Cena detaliczna 49,90 zł
Nasza cena 31,89 zł

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Agnieszka D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 04-01-2023 | Recenzja zweryfikowana
Nie wierz we wszystko, co czujesz. Rozpoznaj swoje emocje i uwolnij się od lęków  to fantastyczna książka, która pochłonęła mnie na kilka minionych wieczorów. Fajnie napisana, fajnym językiem i co ważne konkretnie, bez lania wody. Polecam ją bardzo mocno każdemu. Już nie mogę doczekać się kolejnej lektury tego autorstwa.

Anna D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 28-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
Nie wierz we wszystko, co czujesz. Rozpoznaj swoje emocje i uwolnij się od lęków  to jedna z lepszych książek jakie miałam okazję czytać. Świetnie napisana i naprawdę szalenie inspirująca, a momentami intrygująca Kupiona za sprawą tych wszystkich dobrych recenzji i napisze jedno – podpisuje się pod nimi wszystkimi w 100%. Polecam z całego serca, takich książek jak ta powinno być znacznie więcej na rynku.

Jadwiga P.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 26-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
Nie wierz we wszystko, co czujesz. Rozpoznaj swoje emocje i uwolnij się od lęków to genialna pozycja która nie bez powodu zyskała miano bestsellera, traktuje o emocjach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych, o wpływie uczuć na nasze decyzje. Fajnie zostało to wszystko opisane. Do tego bardzo ładna szata graficzna i dobra cena, nie mam uwag. Poleca więc z całego serca.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
13. czerwca, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...