Xi

Remigiusz Mróz nie zwalnia tempa: "Nie ufaj mu" to druga część cyklu z Iną Kobryn i Gracjanem Pabstem!

Przed dwunastoma miesiącami spokojna, uporządkowana codzienność Iny Kobryn zniknęła jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Od tego czasu nic nie jest już takie, jak kiedyś. Kobieta ciężko pracowała nad tym, by przystosować się do nowych warunków - i wygląda na to, że powoli jej się to udaje.

Ina czuje gotowość do tego, by wykonać krok naprzód i pożegnać traumę z przeszłości. W łapaniu wiatru w żagle pomaga jej obecność niedawno poznanego mężczyzny. Nowa znajomość rozwija się niezwykle obiecująco: towarzysz Iny sprawia, że kobieta czuje się bezpieczna. niczego przed nią nie ukrywa i dodaje jej wiary w pozytywny rozwój dalszych wydarzeń.

Siostra Iny, Julia, ma przed sobą najważniejszy dzień w życiu: zbliża się termin jej ślubu z Gracjanem Pabstem, który poprosił o jej rękę po wielu latach wolnego związku. Przygotowania idą pełną parą, wszystko idzie jak z płatka - aż do momentu, w którym Julia odbiera enigmatyczną wiadomość złożoną jedynie z trzech słów: "Nie ufaj mu".

Co kryje się za tym przekazem? Czy Gracjan zataił przed narzeczoną obciążające go fakty z przeszłości? A może jego prawdziwa tożsamość różni się od persony, którą Ina i Julia poznały - wydawać by się mogło - na wylot? Los stawia przed siostrami kolejne zagadki do rozwikłania. Okazuje się, że ważna część ich życia była w istocie mistyfikacją, a każda znaleziona odpowiedź rodzi następne pytania...

Do Joanny Chyłki, Darii Seydy i Kai Burzyńskiej dołącza kolejna pełnokrwista bohaterka. Ina Kobryn - jak każdy człowiek - ma swoje słabości i wady. Nieobce jej lęki o przyszłość, romantyczne wątpliwości i uczucie utraty gruntu pod nogami. W obliczu przeszkód Ina potrafi jednak zawalczyć o prawdę i bezpieczeństwo - zarówno własne, jak i najbliższych sobie osób.

Remigiusz Mróz potwierdza także swój talent do budowania wciągających, nieoczywistych historii: "Nie ufaj mi" czerpie z najlepszych tradycji powieści kryminalnej i thrillera literackiego, a dzięki nagromadzeniu emocji i zaskakującemu biegowi wydarzeń lektura kolejnych stron mija niemal niepostrzeżenie. Fani opowieści z dreszczykiem i rozrywki na wysokim poziomie po raz kolejny nie będą rozczarowani!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

O Autorze


3268713
Ładowanie...