Xi
 » Książki  » Literatura faktu i reportaże

Jeśli lubicie twórczość Katarzyny Nosowskiej, czy to w postaci tekstów piosenek, czy w postaci książek, ten zbiór felietonów spełni wszystkie wasze oczekiwania! Jest nie tylko pełen humoru i szczerości, z której słynie artystka, ale także refleksji, intymnych wyznań oraz historii z życia wziętych, które trafią wprost do serc wszystkich czytelników.

O czym jest książka "Nie mylić z miłością" Katarzyny Nosowskiej?

Najnowsza pozycja znanej wokalistki wydana nakładem wydawnictwa Wielka Litera to zbiór najbardziej osobistych tekstów, jakie dotychczas wyszły spod jej pióra. Nosowska porusza w niej kwestie, które z czasem uformowały jej pewność siebie oraz pozwoliły pokochać szczerze kobietę, którą się stała. Ta przemiana i zrozumienie siebie było okupione wieloma cierpieniami, latami braku akceptacji oraz licznymi kryzysami w związku, jednak ostatecznie czytelnicy dowiadują się, że było warto doświadczyć wszystkiego.

Nosowska wiele uwagi poświęca swojemu małżeństwu, daje czytelnikom dostęp do spraw bardzo prywatnych, dla niektórych może zbyt intymnych, ale jak pokazują jej dalsze słowa, jest to konieczne dla zobrazowania przełomowych dla niej momentów. Autorka traktuje czytelników niczym powierników najgłębszych tajemnic, licząc, że wyciągną z nich wnioski i zrobią to szybciej niż ona sama.

Książka "Nie mylić z miłością" Katarzyny Nosowskiej - opinie i recenzje wzruszonych czytelników

Felietony Nosowskiej stanowią zaproszenie do prywatnego życia artystki, dając czytelnikowi wskazówki, jak może nieco szybciej przeobrazić się w człowieka, który powinien kochać przede wszystkim samego siebie. Zgodnie z tytułem Nosowska opisuje różne wydarzenia, kiedy to kierowana błędnymi założeniami myliła z miłością emocje, zjawiska i uwagę ludzi, którzy tak naprawdę z tym uczuciem nie mieli nic wspólnego.

Dopiero błędy, które mocno odcisnęły się piętnem na jej życiu, wskazały kierunek, którym powinniśmy wszyscy podążać. Fakt, że autorka publicznie o nich wspomina zasługuje na uznanie, bowiem nie są to łatwe wyznania i z pewnością wymagały od niej obiektywnej oceny własnych doświadczeń.

Autorka ani na moment nie traci w narracji swojego charakterystycznego poczucia humoru połączonego z autoironią. Jej słowa otulają każdego czytelnika nadzieją i ciepłem, sprawiają, że i odbiorcy zaczynają widzieć siebie bardziej przychylnym wzrokiem. Każdy kolejny fragment książki powoduje, że lepiej rozumiemy Nosowską, ale wzrasta także zrozumienie i akceptacja naszych decyzji, wyborów i poczynań. To wielka zaleta trzeciej już książki Katarzyny Nosowskiej.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3434119
Ładowanie...