Xi
 » Książki  » Kryminał, sensacja, thriller

David Beck od ośmiu lat codziennie na nowo przeżywa koszmar, który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Wtedy po raz ostatni widział swoją żonę Elizabeth... żywą. Podczas gdy jego pozostawiono na pewną śmierć, ją porwano i zamordowano.
Nie potrafi się pozbierać. Nie może o niej zapomnieć.
I nagle otrzymuje tajemniczą wiadomość, której się rozpaczliwie chwyta. Choć ciało Elizabeth zostało zidentyfikowane, David zaczyna wierzyć, że jego ukochana żyje. Ignorując ostrzeżenia i zmagając się z FBI, które podejrzewa go o zabicie żony, niezłomnie dąży do odkrycia prawdy.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Agnieszka N.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 06-01-2022 | Recenzja zweryfikowana
David Beck od 8 lat ciągle przeżywa stratę swojej żony. Wydarzenie to zrujnowało jego życie i nie potrafi poukładać sobie go na nowo. Może się jednak okazać, że cały horror, który przeżył w związku z tą straszną nocą, gdy nad jeziorem zniknęła jego żona był pomyłką. Że za kłamstwami, które otaczają te straszne wydarzenia stoją mroczne tajemnice. Beck nie traci nadziei i wierzy, że wiadomości, które otrzymuje są... od jego żony. Długo myślałam jak podsumować tę książkę. Moim zdaniem Coben jest ekspertem od wywodzenia czytelnika w pole. Od połowy książki wydawało mi się, ze znam zakończenie. Przez to, choć z zainteresowaniem zagłębiałam się w dalszą część, obawiałam się braku zaskoczenia. O, naiwności! Jak mogłam w ogóle tak pomyśleć? Co więcej - autor najpierw potwierdził moje przypuszczenia, potem im zaprzeczył, potem znów potwierdził, aby ostatecznie pokazać jak bardzo się myliłam. Zakończenie to był prawdziwy rollercoaster. Za to chyba najbardziej lubię twórczość Harlan Coben. Polecam gorąco!

Dostawa

901593
Ładowanie...