Xi
 » Podręczniki szkolne  » Lektury i pomoce szkolne  » Matura  » Język angielski

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

New Password B2+/C1. Student's Book + S's App
87,99 zł
2 produkty
wartość produktów w zestawie:
150,58 zł

New Password to nowe wydanie cenionej przez nauczycieli i uczniów serii podręczników (Password Reset) dla szkół ponadpodstawowych autorstwa Marty Rosińskiej i Lyndy Edwards. Podręczniki zapewniają stopniowe i systematyczne przygotowanie do nowej matury na obu poziomach – materiał umożliwia regularne poznawanie i ćwiczenie zadań z nowego Informatora maturalnego (opublikowanego w marcu 2021 roku). New Password zawiera szereg rozwiązań rozwijających kompetencje maturalne uczniów, np. dwustronicową powtórkę w formacie maturalnym po każdym rozdziale, powtórki kumulatywne Test Practice oraz Kompendium maturalne w Zeszycie ćwiczeń. W dwóch najwyższych poziomach uczniowie znajdą także zadania wspierające przygotowanie do matury dwujęzycznej.

Co wyróżnia kurs?
Kompleksowe przygotowanie do nowej matury na obu poziomach dzięki m.in. dużej liczbie zadań egzaminacyjnych, dwóm stronom powtórki w formacie maturalnym po każdym rozdziale czy Kompendium maturalnemu w Zeszycie ćwiczeń.
Sekcje Critical Thinking rozwijające umiejętność krytycznego myślenia w oparciu o materiały wideo.
Cenione Kompendium gramatyczne, zawierające dodatkowe zadania utrwalające struktury gramatyczne – dostępne jako część Zeszytu ćwiczeń.
Duży nacisk kładziony na rozwój znajomości środków językowych, które są utrwalane m.in. za pomocą osobnych lekcji English in Use w każdym rozdziale (zarówno w Książce ucznia, jak i Zeszycie ćwiczeń!).
Szeroka obudowa cyfrowa dla ucznia i nauczyciela obejmująca m.in. praktyczne aplikacje oraz nagrania wideo.
Książka nauczyciela dzięki której nauczyciel ma w zasięgu ręki niezbędne materiały do pracy.
Kurs dostosowany do potrzeb uczniów i nauczycieli
Serię New Password, tak jak jej wcześniejsze wydania, wyróżnia jakość, bogactwo i różnorodność treści zapewniających motywację do nauki języka angielskiego i aktywny udział uczniów w zajęciach. Podręczniki wykorzystują różnorodne zadania zwracające uwagę na typowe błędy i wyrazy często mylone oraz zadania wymagające użycia języka polskiego (np. tłumaczenia). Natomiast zadania Challenge! wprowadzają i sprawdzają znajomość bardziej zaawansowanych zagadnień językowych. Niezastąpionym wsparciem w nauce jest także praktyczny Zeszyt ćwiczeń dostępny z cyfrową wersją. Zeszyt ćwiczeń zawiera m.in. Kompendium gramatyczne z dodatkowymi zadaniami utrwalającymi wprowadzone struktury, wyjątkowe Kompendium maturalne oraz karty pracy do trzech rodzajów filmów wideo, które można szybko odtworzyć na telefonie dzięki kodom QR.

Nr dopuszczenia: 1131/4/2023

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

Produkty od Autora:

3332137
Ładowanie...