Xi

Neuroafektywna książka obrazkowa. Ilustrowane wprowadzenie do neuropsychologii rozwojowej

“Neuroafektywna książka obrazkowa" Ilustrowane wprowadzenie do neuropsychologii rozwojowej.” Marianny Bentzen to unikalna propozycja wydawnicza dla wszystkich osób zainteresowanych psychologią rozwojową oraz zawodowo udzielających wsparcia psychologicznego dzieciom i młodzieży. Książka jest również świetną publikacją dla świadomych rodziców, którzy chcą jak najlepiej wspierać swoje pociechy na posCzytaj więcej

“Neuroafektywna książka obrazkowa"

Ilustrowane wprowadzenie do neuropsychologii rozwojowej.” Marianny Bentzen to unikalna propozycja wydawnicza dla wszystkich osób zainteresowanych psychologią rozwojową oraz zawodowo udzielających wsparcia psychologicznego dzieciom i młodzieży. Książka jest również świetną publikacją dla świadomych rodziców, którzy chcą jak najlepiej wspierać swoje pociechy na poszczególnych etapach rozwoju, od pierwszych chwil życia, aż po dorosłość.

Autorka przekazuje swoją wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe poprzez lekkie w odbiorze obrazki. Dzięki temu niełatwa tematyka naukowa jest przedstawiona w sposób przyjazny, zrozumiały i czytelny dla każdego odbiorcy.  

“Neuroafektywna książka obrazkowa. Ilustrowane wprowadzenie do neuropsychologii rozwojowej” - o czym jest ta publikacja?

Książka “Neuroafektywna książka obrazkowa.” jest rzetelnym i bogato ilustrowanym wprowadzeniem do neuropsychologii rozwojowej. 

Bentzen prostym językiem opowiada o długoletnich badaniach naukowych dotyczących neuroafektywnego rozwoju osobowości i prezentuje wnioski do jakich doszła w czasie pracy. Pokazuje teorię ewolucji w aspekcie ludzkiej psychiki. Opisuje wczesny rozwój ludzkiego mózgu, emocji i osobowości. Wyjaśnia takie pojęcia jak: autonomiczny układ nerwowy, kora czołowa, mózg trójjedyny. Przedstawia także koncepcję strefy najbliższego rozwoju i autorski model osobowości neuroafektywnej. 

Podpowiada jakie narzędzia w pracy psychoterapeutycznej z młodymi ludźmi przynoszą najlepsze rezultaty. 

Poradnik “Neuroafektywna książka obrazkowa.” - opinie

Marianne Bentzen jest cenioną psychoterapeutką somatyczną i światowym autorytetem w dziedzinie neuroafektywnego rozwoju osobowości. W swoim opracowaniu unika trudnych słów i nieprzystępnych definicji, ale nie rezygnuje z meritum tematu. Chcąc ułatwić odbiorcom zrozumienie tematu przedstawia zagadnienia z dziedziny neuropsychologii rozwojowej w żartobliwej, przystępnej formie. 

“Neuroafektywna książka obrazkowa” jest skierowana dla rodziców, terapeutów, psychologów, nauczycieli i innych osób pracujących z dziećmi. Pomaga zrozumieć jak przebiega rozwój niemowląt i małych dzieci oraz odpowiednio dobrać narzędzia terapeutyczne i wychowawcze do etapu emocjonalnego rozwoju w którym w danym momencie znajdują się dzieci.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
934632
Tytuł
Neuroafektywna książka obrazkowa. Ilustrowane wprowadzenie do neuropsychologii rozwojowej
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
58
Data premiery
2019-11-18
Rok wydania
2019
Wymiary produktu [mm]
255 x 202
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.25
Długość
255
Głębokość
25
Wysokość
202
Nasza cena
38,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
2 recenzje
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Irmina P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-02-13
  Książka jest bardzo dobrze napisana, a przede wszystkim - narysowana. Dzięki temu trafia z przekazem do osób w różny sposób przetwarzających informacje. Jako typowy wzrokowiec, jestem zachwycona w jak prosty sposób przekazano sposób, w jaki na różnych poziomach funkcjonuje nasz mózg. Co ważne, to nie jest bajeczka dla dzieci, ale poważnie traktująca temat pozycja dla dorosłych (no, może też już dla starszych nastolatków), bez spłycania i zbytniego upraszczania zagadnień. Polecam ją każdemu, kto jest zainteresowany samorozwojem. Czytanie i/lub oglądanie jej z uwagą zmusza do autorefleksji i przyglądnięciu się, w jaki sposób ja funkcjonuję w różnych sytuacjach i z czego to może wynikać. To również bardzo dobra pozycja dla terapeutów i coachów, jako narzędzie do pracy z klientem.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 25. kwietnia, czwartek
0,00 zł
934632
Ładowanie...