Xi

"Nela i skarby Karaibów + kod QR" to nowe, uzupełnione wydanie bestsellerowej publikacji dla wszystkich (nie tylko najmłodszych!) miłośników podróży i poznawania świata.

Książka będzie doskonała zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Dzięki niej nie trzeba wychodzić z domu, żeby poczuć zapach i klimat egzotycznych Karaibów. Zawarte w lekturze kody QR stanowią spore urozmaicenie, ponieważ dzięki nim można odtworzyć krótki film dotyczący tego, o czym w danym momencie się czyta. Oprócz niezwykle interesujących oraz rzetelnych informacji w książce można znaleźć także mapę skarbów, która zachwyci niejednego czytelnika.

"Nela i skarby Karaibów" to publikacja, która zabiera czytelników w podróż po okolicach Morza Karaibskiego. Razem z małą podróżniczką można poznać historię Krzysztofa Kolumba i tego, w jaki sposób odkrył 1 1492 roku Amerykę, zobaczyć, w jaki sposób Hispaniola przypomina żyrafę, a także wyruszyć śladami piratów i korsarzy. Lektura zawiera również ciekawe informacje o zamieszkujących tereny Karaibów zwierzęta oraz rośliny. Pewne jest, że razem z Nelą nie sposób się nudzić!

"Nela i skarb Karaibów" to siódma część z serii "Nela Mała Reporterka", która podbiła serca młodych czytelników. Każda z publikacji została dokładnie opracowana. Cykl składa się z 18 książek, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Podróże z Nelą uczą i pokazują, jak fascynujący może być każdy, nawet mało znany zakątek świata.
Wielkimi walorami książki są piękne zdjęcia, czytelny układ, a także przystępne i ciekawe opisy oraz filmy, które samodzielnie można odtworzyć dzięki kodom QR. Dołączona do lektury mapa stanowi osobny element i może stać się wspaniałą ozdobą w dziecięcym pokoju. Kto wie, może Nela zaszczepi w czytelnikach pasję do podróżowania?

Autorka książki - Nela, to nastolatka, która swoją pierwszą książkę wydała w wieku 8 lat. Jest powszechnie znaną autorką cyklu "Nela Mała Reporterka" oraz filmów podróżniczych. Dziewczynka podróżuje po świecie wraz z rodzicami i bardzo chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami z czytelnikami i widzami. Dzięki niej setki dzieci zafascynowały się odkrywaniem świata i podróżowaniem. W 2015 roku Nela otrzymała nagrodę Empiku za tytuł “Nela i tajemnice świata”.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3177326
Ładowanie...