Nazajutrz w Markowej...
Nazajutrz być może przyniesie coś lepszego - te słowa jak modlitwa codziennie tliły się nadzieją w sercach wszystkich, którzy doczekali tego, co przyniosła wojna. Ten czas na każdym, bez wyjątku, odciskał swoje piętno...Nie inaczej było w Markowej, niewielkiej wsi na Podkarpaciu. Tam, tak jak wszędzie, ludzie nauczyli się czekać na jutro. Dzień po dniu, godzina po godzinie, minuta po minucie przywCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Rafael
- Data premiery: 2024-10-31
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 288
- Wymiary: 200 x 148
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3566556
Tytuł
Nazajutrz w Markowej...
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
288
Typ okładki
miękka
Data premiery
2024-10-31
Rok wydania
2024
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
200 x 148
Waga
0.5 kg
Wysokość
148 mm
Długość
200 mm
Głębokość
18 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
41,29 zł
Symbol produktu:
9788368030570
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Nazajutrz w Markowej...” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









