Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Nauka czytania

Łatwa i przyjemna nauka czytania? Z tą książką to możliwe! Publikacja opracowana przez Agnieszkę Łubkowską – dyplomowaną specjalistkę w zakresie programu korekcji dysleksji metodą Davisa – jest praktyczną pomocą naukową dla maluchów, które dopiero poznają pierwsze litery i dla tych, które potrzebują więcej czasu i praktyki do ich opanowania. Można korzystać z niej zarówno podczas zajęć dydaktycznyCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
 • Data premiery: 2019-03-13
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 208
 • Wymiary: 226 x 205 x 25
Polecamy podobne produkty

Łatwa i przyjemna nauka czytania? Z tą książką to możliwe! Publikacja opracowana przez Agnieszkę Łubkowską – dyplomowaną specjalistkę w zakresie programu korekcji dysleksji metodą Davisa – jest praktyczną pomocą naukową dla maluchów, które dopiero poznają pierwsze litery i dla tych, które potrzebują więcej czasu i praktyki do ich opanowania. Można korzystać z niej zarówno podczas zajęć dydaktycznych, terapii dysleksji, jak i podczas nauki w domu. Format tekstu – duży rozmiar czcionki i szerokie interlinie – sprzyjają czytelności, a ciekawe treści na temat przyrody, fauny czy pogody podtrzymują zaangażowanie dziecka. Treść książki dzieli się na 3 bloki poświęcone kolejno nauce czytania liter, sylab i pełnych słów. Każda z nich opatrzona jest ćwiczeniami wyrabiającymi słuch fonemowy u dziecka.

Twoje dziecko ma problemy z czytaniem? Może dopiero zaczyna przygodę z książkami? Ciągle pyta, co oznacza jakiś wyraz? Wypróbujcie "Naukę czytania", która udowadnia w prosty sposób, jak wspaniała jest literatura! Wyraźne odstępy i przejrzyście ułożony tekst znacznie ułatwiają małemu czytelnikowi dobre zrozumienie tego, co czyta. Zwróć również uwagę, że w książce znalazło się wiele ciekawostek przyrodniczych, dodatkowo zachęcających do przeczytania wszystkich tekstów! Natomiast wyraźny podział na trzy części wpływa na poprawny rozwój umiejętności czytania, a dodatkowo sprawia, że w "Nauce czytania" z łatwością można wrócić do wybranych zagadnień. To świetna pozycja nie tylko dla wszystkich dzieci zainteresowanych literaturą, ale także praktyczna pomoc dla terapeutów!

Książka została opracowana przez Agnieszkę Łubkowską, licencjonowaną instruktorkę metody Davisa. Autorka należy również do Davis Learning Foundation. Jej badania dotyczą głównie problemów rozwojowych dzieci. Prowadzi też zajęcia terapeutyczne, podczas których pomaga uczestnikom w opracowaniu najbardziej praktycznego sposobu na czytanie i naukę. Ponadto organizuje zajęcia grupowe, rozwijające techniki pamięciowe oraz prezentujące skuteczne metody uczenia się.

Wypróbuj również "Naukę liczenia" Agnieszki Łubkowskiej.

Książkę Agnieszki Łubkowskiej oferuje Wydawnictwo Nasza Księgarnia, należące do grupy najstarszych wydawców w Polsce. Od początku swojej działalności zamieszcza w ofercie podręczniki, poradniki pedagogiczne i inne materiały edukacyjne. Warto również zwrócić uwagę na fantastyczne książki dla dzieci tego wydawnictwa. Ilustrowana literatura dziecięca przekazuje uniwersalne wartości oraz pomaga w rozwoju zainteresowań małych czytelników.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
855648
Tytuł
Nauka czytania
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
208
Data premiery
2019-03-13
Rok wydania
2019
Wymiary produktu [mm]
226 x 205 x 25
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.61
Długość
226
Głębokość
205
Wysokość
25
Zobacz więcej
Recenzje
4,9/5
22 recenzji
 • 5
  21
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Anna Ł. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-26
  Bardzo ładna książka do nauki czytania. Liczne ciekawostki o zwierzętach i niezwykłe ilustracje przy każdej literze sprawiają, że nauka alfabetu jest interesująca zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Dodatkowo w książce zawarte są pomysły, jak urozmaicić naukę liter poprzez zabawę, ćwiczenia na uważność. Polecam!
 • Anna B. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2021-04-21
  Nie jest to zbyt interesująca książka. Do pierwszego czytania są lepsze.
 • Monika C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-01-09
  Świetna książka do nauki czytania. bardzo ładne ilustracje.
 • Paulina N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-10-22
  Dzieki ksiazce syn nauczyl sie czytac. Nie zniechecal sie tylko kolejno wykonywal wszystkie polecenia zawarte w ksiazce. Tekst ksiazki jest w skonstruowany w taki sposob, ze kazde dziecko skupi sie na poznawaniu liter, sylab i plynnym czytaniu.
 • Kasia C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-08-29
  Ciekawostki o zwierzętach i przyrodzie podane w książce, która nie jest żadną encyklopedią. To edukacyjna pozycja dla dzieci, pomagająca w nauce czytania. Została opracowana z myślą o dzieciach, które dopiero przyswajają tę umiejętność, ale także o tych nieco starszych, które chcą jeszcze poćwiczyć. Dzięki ciekawej tematyce oraz szczegółowym ilustracjom dziecko nie znudzi się za szybko!
 • Kazimierz U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-08-14
  Jeśli szukacie pięknie ilustrowanej książeczki dla dzieci, które miałaby w sobie jeszcze coś edukacyjnego, możecie sprawdzić „Naukę czytania”. Pod tą prostą nazwą kryje się książka z fantastycznymi ilustracjami i bardzo praktycznym podziałem na różne etapy nauki czytania. Związana z naturą tematyka tekstów przykuwa uwagę nie gorzej od rysunków, dzięki czemu dziecko może łatwiej nauczyć się nowych liter.
 • Adrian N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-07-30
  Książka opracowana w taki sposób, by dzieciom jak najłatwiej uczyło się czytania. Duże odstępy między linijkami i podział na trzy części o różnych poziomach trudności bardzo ułatwiają naukę. Dzięki tej książce dziecko nie tylko poczyta o zwierzętach oraz zapozna się z ich zwyczajami, ale też wkrótce będzie mogło sięgnąć po inne, już bardziej wymagające teksty. To warta uwagi alternatywa dla typowych bajek dla dzieci!
 • Weronika I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-07-16
  To książka, która jest w sam raz dla dzieci zaczynających swoją przygodę z czytaniem! Kolorowe ilustracje przykuwają wzrok, a liczne ciekawostki o naturze sprawiają, że dziecko dodatkowo poznaje swoje otoczenie. To książka przygotowana dla wszystkich ciekawych świata, ale też dla tych, którzy uwielbiają kolorowe opowieści o zwierzętach. Dzięki tej książce dziecko nie tylko może łatwiej nauczyć się radzić sobie z literami, ale też zaskoczy cię niejedną ciekawostką!
 • Honorata C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-31
  Córka nie potrafiła sobie poradzić w szkole z czytaniem. Postanowiłam zakupić więc do domu Naukę czytania, żeby razem z nia ćwiczyć. Książka okazała się super. Teksty sa dostosowane do osób, które muszą wyćwiczyć tę umiejętność, a ćwiczenia podzielone tematami i trudnością. Uważam, że dzięki tej książce dziecko może naprawdę zrobić postęp.
 • Lidia H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-16
  Opanowanie czytanie będzie łatwiejsze z tą publikacją. Syn bardzo opornie podchodził do ćwiczeń czytelniczych różnego typu, ale zadania zawarte w Nauce czytania mu się spodobały. Pomagałam mu początkowo w rozwiazywaniu najtrudniejszych ćwiczeń, ale później chciał działać samodzielnie, co bardzo mnie ucieszyło. Super, że sa różne poziomy zadań i dziecko może się rozwinąć. Pomocny jest też układ tekstu. Szerokie przerwy miedzy linijkami i większa czcionka ułatwiają przemieszczanie się po tekście. Serdecznie polecam.
 • Dominika O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-10
  Książka sprawdzi się zarówno u dzieci, które już czytają, jak i u tych, które dopiero podejmą to wyzwanie. Cwiczenia zawarte w książce sa podzielone na 3 grupy, a teksty odpowiednio dopasowane do uczących się. Ułatwia to szybsze zrozumienie tekstu i pozwala odnaleźć się w poszczególnych linijkach tekstu. Ogolnie ksiazka jest na wielki plus.
 • Grazyna B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-10
  Poleciła mi tą książkę wychowawczyni córki do pracy w domu i nie żałuję że ją kupiłam. Córka z ochotą ćwiczy i po tygodniu już widać róznicę. POLECAM
 • Gabriela A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-01
  Książka będzie świetnym uzupełnieniem ćwiczeń, które dzieci wykonują w szkole. Nada się dla każdego dziecka, które ma problemy z płynnym opanowaniem czytania oraz rozumieniem tekstu czytanego. Zadania mają różne poziomy trudności i zostały podzielone na grupy tematyczne, co ułatwia pracę. Polecam.
 • Alina M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-28
  Bardzo pomocna ksiązeczka w nauce płynnego czytania. Ciekawe ćwiczenia mobilizują dziecko do dalszej pracy. Kupiłam również Naukę liczenia i za tydzień zaczynamy matematykę. Polecam
 • Ewa H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-20
  Ten zbiór ćwiczeń sprawdzi się zarówno u dzieci, które dopiero podjęły nauke czytania, jak i u tych, które praktykują ja już od jakiegoś czasu. Zebrane tutaj zadania są odpowiednio dostosowane do najmłodszych. Czcionka jest duża, a odstępy miedzy linijkami umozliwiaja swobodne poruszanie się po tekście. Ćwiczenia są ciekawe i podobają się dzieciom, polecam.
 • Daria G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-16
  Nauka czytania będzie odpowiednia dla dzieci, które potrafią już czytać, ale odczuwają pewne trudności w całkowitym opanowaniu tej czynności. Tekst został graficznie opracowany tak, aby dziecku jak najłatwiej się czytało i mogło ono skupić się na tekście. Fajnym rozwiązaniem jest podzielenie materiału na kilka części i zróżnicowanie poziomu trudności.
 • Renata F. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-16
  Pomocna w opanowaniu nauki czytania. Duże, wyraźne literki sprawiają że dziecko nawet z wadą wzroku sobie poradzi.
 • Hanna S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-04
  Książka dzięki ilustracjom i ciekawym tekstom nie nudzi się. Pomimo tego, że już parę razy przeczytana to nadal córka po nią sięga.
 • Wioletta N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-01
  Fajne uzupełnienie nauki czytania, która dziecko podejmuje w szkole. Z pomocą tej książki można na spokojnie poćwiczyć umiejętność czytania w domu. Forma książki ulatwia proces nauki i czyni go atrakcyjniejszym.
 • Grazyna L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-24
  Super książka dla dzieci rozpoczynających naukę czytania. Mój synek bardzo lubi po nią sięgać.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 5. marca, wtorek
0,00 zł

O Autorze


855648
Ładowanie...