Naszyjnik perłowy 70cm
Długi naszyjnik perłowy o długości 70 cm to elegancki dodatek, który przyciąga uwagę swoją formą i klasycznym wyglądem. Dzięki długości naszyjnik pięknie układa się na sylwetce i może być noszony na wiele sposobów. Plastikowe perły nadają całości szlachetnego charakteru i sprawiają, że stylizacja nabiera wyjątkowego wyrazu.Czytaj więcej
- Producent: Widmann
- Wymiary: 379 x 126
- Kategorie: Artykuły szkolno-biurowe
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3718027
Tytuł
Naszyjnik perłowy 70cm
Producent
Wymiary
379 x 126
Wysokość
126 mm
Długość
379 mm
Nasza cena
11,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Naszyjnik perłowy 70cm” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









