Xi
 » Książki  » Sztuka i kultura  » Muzyka, taniec, śpiew

Najczęściej kupowane razem

Nasza muzyka 2
praca zbiorowa
5/5
50,59 zł
Nasza muzyka 3
praca zbiorowa
5/5
50,59 zł
Nasza muzyka 1
praca zbiorowa
5/5
50,59 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
151,77 zł

Książka "Nasza muzyka 2" to pięknie wydany podręcznik z ćwiczeniami, dzięki któremu edukacja muzyczna przebiega sprawnie, a uczniowie w jednym miejscu mogą znaleźć wiele inspirujących porad. Co ważne, ta publikacja z bogatą treścią zawiera również materiał solfeżowy. Obejmuje on melodie ludowe, a także ważne utwory muzyczne znanych kompozytorów z różnych epok. Nowoczesne opracowanie graficzne i przejrzysty układ treści ułatwiają naukę oraz dodatkowo zachęcają do rozwoju zainteresowań muzycznych.

Prezentowany podręcznik dba o połączenie kształcenia słuchu z rytmiką. Jego zadaniem jest wprowadzenie uczniów w podstawowe pojęcia z teorii muzyki, a przy tym doskonalenie ich umiejętności muzycznych. Definicje opracowano w taki sposób, by uczeń nawet bez pomocy nauczyciela wszystko dobrze zrozumiał. To nowocześnie opracowany podręcznik, który świetnie rozwija młodych muzyków.

O czym jest "Nasza muzyka 2"

W tym podręczniku znajdziesz bardzo dobrze uporządkowane zagadnienia, dzięki którym odkryjesz przed uczniami świat dobrej muzyki. Autorki prezentują wybrane najważniejsze utwory muzyczne w historii, ale zwracają również uwagę na kulturę ludową. Co ważne, w tej książce znajdziesz specjalne kompozycje przeznaczone do ćwiczeń. Natomiast nauczyciel może skorzystać z dodatku, który ułatwia akompaniament.

"Nasza muzyka 2" - opinie

"Nasza muzyka 2" to kontynuacja znanego podręcznika, który znakomicie wprowadza ucznia w zagadnienia związane z komponowaniem i improwizacją. Warto polecić tę publikację, ponieważ znajdziesz w jednym miejscu świetne ćwiczenia, zadania kaligraficzne, a także zagadki muzyczne, ubarwiające lekcję. Każdy rozdział opracowano z odpowiednią dbałością o szczegóły, natomiast treść podręcznika dodatkowo wzbogacają znakomite ilustracje. Kolorowe ramki ułatwiają uczniowi zapamiętywanie najważniejszych informacji z określonego działu. Dzięki tej książce możesz zainteresować uczniów muzyką klasyczną!

Przejdź do kategorii "Sztuka i kultura", by zdobyć publikacje cenionych przed pedagogów autorów książek! Znajdziesz tam rewelacyjne podręczniki i zbiory ćwiczeń, a ponadto odkryjesz znakomite publikacje wspaniałych kulturoznawców, historyków sztuki oraz muzykologów. Ta kategoria oferuje nauczycielowi również interesujące poradniki, które pomogą mu w prowadzeniu lekcji.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Marek C.

Klient zweryfikowany

5/5
| 28-09-2022 | Recenzja zweryfikowana
Dobry podręcznik dla dzieci uczących się muzyki, rekomendowany przez szkołę muzyczną.

Dostawa

466335
Ładowanie...