Xi
 » Książki  » Sztuka i kultura  » Muzyka, taniec, śpiew

Najczęściej kupowane razem

Nasza muzyka 1
praca zbiorowa
5/5
50,59 zł
Nasza muzyka 3
praca zbiorowa
5/5
50,59 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
110,47 zł

Książka "Nasza muzyka 1" łączy cechy podręcznika, solfeżu i zbioru ćwiczeń, a dzięki niej możesz razem z uczniami rozwijać wiele umiejętności przydatnych każdemu sprawnemu muzykowi. Bogata treść oraz świetnie dobrane zadania są wspaniałym wprowadzeniem do niesamowitego świata muzyki. W tej publikacji znajdziesz materiał solfeżowy, który obejmuje utwory ludowe, a także dzieła najwspanialszych kompozytorów wszechczasów.

O czym jest "Nasza muzyka 1"?

Bach, Mozart i Schumann czekają na każdego ucznia, ale w tej publikacji nie brakuje również muzyki ludowej, a ponadto specjalnie opracowanych przez autorki piosenek, które świetnie sprawdzają się jako ćwiczenia. Natomiast nauczyciel znajdzie w tej książce dodatek, znacznie ułatwiający akompaniament. Zadaniem tej publikacji jest równomierny rozwój słuchu oraz rytmiki i przekazanie wiedzy o podstawowych pojęciach z teorii muzyki.

W tej książce znajdziesz treść opracowaną w formie przystępnej i dopasowanej do możliwości najmłodszych uczniów. Co więcej, autorki przygotowały dla młodych muzyków świetne ćwiczenia, dzięki którym rozwiną umiejętności komponowania oraz improwizacji. Zadania i zagadki muzyczne dodatkowo ćwiczą słuch oraz dobrze zachęcają do nauki. Dodatkową zaletą tego podręcznika są znakomite ilustracje autorstwa uznanej artystki, Małgorzaty Flis.

"Nasza muzyka 1" - opinie

"Nasza muzyka 1" to pięknie opracowany graficznie podręcznik, dzięki któremu wprowadzisz uczniów w podstawy teorii muzyki, a także pomożesz im opanować wiele umiejętności niezbędnych podczas nauki gry na instrumencie. Co ważne, autorki przekazują wiedzę bardzo przejrzyście. Ramki i inne dodatki ułatwiają szukanie potrzebnych informacji. To naprawdę nowocześnie opracowana publikacja, która w bardzo przemyślany sposób przekazuje wiedzę najmłodszym uczniom.

Ta książka z ćwiczeniami pomoże nauczycielowi w przygotowaniu lekcji. Dzięki zawartym tu poradom możesz sprawniej niż kiedykolwiek rozwijać u uczniów różne umiejętności muzyczne! Dzięki ciekawym zagadkom dodatkowo przyciągniesz uwagę ucznia, a szeroki wybór utworów sprawi, że łatwo znajdziesz coś odpowiedniego dla swojej grupy. Ćwicz razem z autorkami tego podręcznika, by wszyscy młodzi muzycy mogli grać dużo lepiej niż kiedyś!

Szukasz więcej książek o muzyce? Zobacz w kategorii "Sztuka i kultura"!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Barbara F.

Klient zweryfikowany

5/5
| 29-09-2022 | Recenzja zweryfikowana
Książka jest dobrze wydana i zaprojektowana. Interesująca dla dziecka. Miejsce, w które należy wpisać odpowiedź jest wystarczające. Na razie zdążył się mały błąd w sposobie pisania kluczu, ale być może jest to tylko opinia nauczyciela, od którego taką informację otrzymałam. Polecam podręcznik

Agata

Klient zweryfikowany

5/5
| 28-09-2022 | Recenzja zweryfikowana
Książka przydatna do nauki ogólnie muzycznych zagadnień w zakresie podstawowym.

Agnieszka O.

Klient zweryfikowany

5/5
| 09-05-2021 | Recenzja zweryfikowana
Świetny podręcznik do nauki podstaw muzyki zarówno dla młodych uczniów jak i przedszkolaków.

Dostawa

466334
Ładowanie...