Xi

Najpierw ty

"Najpierw ty" Klaudii Tokarz-Laski to nietypowy poradnik psychologiczny, w którym autorka udowadnia, że trzeba pamiętać o własnych potrzebach, by nauczyć się żyć z innymi ludźmi i tworzyć z nimi dobre relacje. Autorka uczy, jak zadbać o siebie oraz zrozumieć świat emocji. Przypomina, że każdy człowiek ma prawo walczyć o swoje marzenia, a nie jedynie poświęcać się dla dobra innych osób. Jeżeli częsCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Kłębek uczuć
 • Data premiery: 2021-07-15
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 152
 • Wymiary: 210 x 147

"Najpierw ty" Klaudii Tokarz-Laski to nietypowy poradnik psychologiczny, w którym autorka udowadnia, że trzeba pamiętać o własnych potrzebach, by nauczyć się żyć z innymi ludźmi i tworzyć z nimi dobre relacje. Autorka uczy, jak zadbać o siebie oraz zrozumieć świat emocji. Przypomina, że każdy człowiek ma prawo walczyć o swoje marzenia, a nie jedynie poświęcać się dla dobra innych osób. Jeżeli często ukrywasz swoje potrzeby i zamartwiasz się oczekiwaniami innych ludzi, sprawdź wyjątkowe porady, zebrane przez Klaudię Tokarz-Laskę!

"Najpierw ty" - o czym jest książka?

Klaudia Tokarz-Laska przypomina, ze każdy człowiek jest ważny i powinien dbać o to, czego potrzebuje, by odczuwać szczęście. Uważa, że najpierw trzeba pokochać siebie, by można było pokochać też innych ludzi. Dlatego dla każdej osoby tak ważne jest zwracanie uwagi na własne emocje oraz dbanie o to, co sprawia jej radość i przynosi prawdziwe spełnienie. Autorka podkreśla, że zawsze warto pamiętać o tym, o czym się marzy, a przy tym nie żyć tylko dla innych, ale także dla siebie! W tym poradniku zebrała praktyczne porady, które pomogą czytelnikowi zadbać o poczucie szczęścia.

"Najpierw ty" - opinie

"Najpierw ty" opowiada o zdrowych relacjach międzyludzkich, opisując prawdziwe poczucie szczęścia i poszukiwanie tego, co pozwala stawać się lepszym człowiekiem. Dzięki autorce odkrywasz, że poświęcanie się dla dobra innych często przesłania wielu ludziom ich pragnienia. Tymczasem trzeba też zadbać o własne upodobania oraz marzenia, dzięki którym można być osobą naprawdę szczęśliwą. Dzięki poradom z tej książki zobaczysz, jak ważne jest zaopiekowanie się sobą!

Klaudia Tokarz-Laska przypomina o tym, że ukrywanie własnych potrzeb może prowadzić do destrukcyjnego zachowania i niszczenia relacji rodzinnych. Osoby nieszczęśliwe często mają również zbyt wygórowane oczekiwania w relacjach z innymi ludźmi. Czytanie poradnika tej autorki przypomina rozmowę z terapeutą, który z wyczuciem oraz wyrozumiałością rozwiewa wiele wątpliwości każdego człowieka.

Klaudia Tokarz-Laska to znana autorka poradników psychologicznych, w których często podejmuje tematykę związaną z życiem rodzinnym. Dysfunkcyjne dzieciństwo nauczyło tę pisarkę, jak ważne jest zadbanie o odpowiednie relacje w rodzinie, by człowiek mógł rozwijać się prawidłowo i później być szczęśliwym w dorosłości. Autorka ukończyła wiele kursów psychologicznych. Szczegółowo poznała chociażby zagadnienia z terapii poznawczo-behawioralnej oraz psychologii osobowości. Teraz przekazuje zdobytą wiedzę o psychologii czytelnikom z całej Polski.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3086170
Tytuł
Najpierw ty
Wydawnictwo
Liczba stron
152
Data premiery
2021-07-15
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
210 x 147
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.21
Długość
147
Głębokość
210
Wysokość
147
Nasza cena
24,19 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. maja, czwartek
0,00 zł

Produkty od autora:


3086170
Ładowanie...