Xi
 » Gry  » Gry karciane  » Karciane dla dzieci
Niespodziewane zaproszenie.
Wszystko zaczęło się w dniu, kiedy otrzymaliśmy niespodziewany list. Byliśmy z naszymi trenerami w szatni. Otworzyłem kopertę i zacząłem czytać. Było to zaproszenie na turniej 4 Bramki. Nikt z nas nie słyszał o tym turnieju. Nawet Alicja, która zawsze opowiadała nam historie o najbardziej niesamowitych drużynach piłkarskich.
I na pewno sami się na ten turniej nie zgłaszaliśmy. Krótko mówiąc, ktoś nieznajomy zapraszał nas do udziału w tajemniczym turnieju, którego zasady gry bardzo różniły się od tych, które znaliśmy.
Od razu wiedzieliśmy, że to wyzwanie dla Najfutbolniejszych. Nikt lepiej od nas nie poradzi sobie z zagadką turnieju 4 Bramki i kto miałby w nim zwyciężyć, jeśli nie my?
Co to są 4 Bramki?
4 Bramki to nowe wyzwanie dla Najfutbolniejszych. To pasjonująca gra karciana dla 2-4 graczy w wieku od 7 lat, w której będą rywalizować o zwycięstwo w meczu.
Nikt nie zna jego reguł, ale można liczyć na pomoc Najfutbolniejszych. Wspólnie odkryjecie, skąd się bierze tyle piłek na boisku i jak zebrać jak najwięcej piłek w swoim kolorze przy własnej bramce. Najfutbolniejsi, wasza uwaga i dobra strategia będą najlepszymi sojusznikami, by wygrać mecz!
Średni czas rozgrywki to około 15 minut.
Czym się gra?
W pudełku znajduje się instrukcja oraz 90 kart do gry:
50 kart funkcyjnych,
24 karty z piłkami,
12 kart bramkowych,
4 karty pomocnicze.
Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3197202
Ładowanie...