Xi

Nagonka

Najnowszy thriller od autora takich bestsellerów jak "Łowca", "Zwierz" czy "Dom"! Piotr Kościelny nie zwalnia tempa, dając swoim czytelnikom to, na co zawsze czekają: krwawe zbrodnie, nagłe zwroty akcji i bohaterów, których w prawdziwym życiu nikt nie chciałby spotkać. Jeśli spodziewaliście się, że świetny poziom będzie trudny do utrzymania w kolejnych tomach, będziecie bardzo zaskoczeni! O czym jCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
 • Data premiery: 2023-08-23
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 400
 • Wymiary: 209 x 135

Najnowszy thriller od autora takich bestsellerów jak "Łowca", "Zwierz" czy "Dom"! Piotr Kościelny nie zwalnia tempa, dając swoim czytelnikom to, na co zawsze czekają: krwawe zbrodnie, nagłe zwroty akcji i bohaterów, których w prawdziwym życiu nikt nie chciałby spotkać. Jeśli spodziewaliście się, że świetny poziom będzie trudny do utrzymania w kolejnych tomach, będziecie bardzo zaskoczeni!

O czym jest książka "Nagonka" i czy należy znać poprzednie części cyklu?

Powieść można przeczytać jako osobną pozycję, jednak znajomość wcześniejszych książek o komisarzu Sikorze ("Łowca", "Sidła", "Pokot") przyda się, aby lepiej zrozumieć, który z bohaterów, odgrywa jaką rolę.

Bohaterów zastajemy w bardzo trudnym momencie, Bielecki pogrążony jest w żałobie, bowiem Jakub zostaje brutalnie napadnięty i zamordowany. Jednocześnie Sikora zmaga się z ogromną tragedią, Monika zostaje potrącona i trwa walka o życie jej i dziecka.

Mężczyźni napędzani żądzą zemsty rozpoczynają poszukiwania zabójcy. Pierwsze podejrzenia padają na Robsona, z którym kiedyś związany był Jakub. Jednak krótko po jego zatrzymaniu, we Wrocławiu dochodzi do kolejnej zbrodni. Tym razem ginie osoba narodowości romskiej. Instynkt mówi Sikorze, że za tą zbrodnią stoi zabójca Kuby. Krótko po tym, na murze cmentarza żydowskiego odkryte zostają antysemickie napisy, co nadaje całej sprawie mocnego wydźwięku ksenofobicznego.

Atmosfera wrogości wobec przedstawicieli mniejszości narasta z każdym dniem, aż w końcu w mieście wybuchają zamieszki wywołane fałszywą informacją, że za zabójstwami dzieci, które miały miejsce w ostatnim czasie, stoją przedstawiciele mniejszości żydowskiej. Niechęć społeczeństwa wobec innych, w tym także służb, nie ułatwiają bohaterom śledztwa, a dotarcie do prawdy komplikuje się coraz bardziej...

Książka "Nagonka" - opinie i pozytywne recenzje fanów thrillerów

Piotr Kościelny wrócił z kolejną powieścią w wielkim stylu! Postawił bohaterów w bardzo trudnej sytuacji, pełnej rozpaczy, złości, ale też większej niż wcześniej motywacji do rozwiązania sprawy. Prywatne tragedie, które dotykają obu mężczyzn, sprawiają, że czytelnicy z wypiekami na twarzy i większym zrozumieniem będą śledzić ich poczynania.

Powieść pełna jest brutalnych aktów przemocy, nienawiści, wrogości wobec mniejszości rasowych, wyznaniowych i seksualnych. Podejmowane przez pisarza tematy są nieobce czytelnikom i świetnie rezonują z problemami, z którymi naprawdę boryka się społeczeństwo. W książce jednak wszystko to podane zostało w atmosferze nieludzkiego okrucieństwa, uprzedzeń oraz niewyobrażalnych tragedii.

"Nagonka" z pewnością usatysfakcjonuje fanów nieprzewidywalnych thrillerów i pozostawi czytelników w stanie niecierpliwego oczekiwania na kolejną część.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3400688
Tytuł
Nagonka
Wydawnictwo
Liczba stron
400
Data premiery
2023-08-23
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
209 x 135
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.39
Długość
135
Głębokość
205
Wysokość
32
Nasza cena
30,48 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Nagonka” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 17. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 17. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 17. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 17. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 17. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 17. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 17. kwietnia, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 17. kwietnia, środa
0,00 zł

O Autorze


3400688
Ładowanie...