Nad ziemią

  12 recenzje

Zanim prawda wyjdzie na jaw Traumatyczne doświadczenia z przeszłości potrafią zepsuć nawet najlepiej zapowiadający się związek. Gdy pojawiają się zazdrość, głęboko skrywana tajemnica i brak zaufania, szanse na udaną relację stają się coraz mniejsze. Jednak ponowne spotkanie Igi i Olka budzi nadzieję na to, że razem będą w stanie przezwyciężyć wszystkie problemy. Oboje toczą trudną walkę z własnyCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Amare
  • Data premiery: 2022-09-15
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 312
  • Wymiary: 208 x 134
więcej parametrów

O książce

Zanim prawda wyjdzie na jaw Traumatyczne doświadczenia z przeszłości potrafią zepsuć nawet najlepiej zapowiadający się związek. Gdy pojawiają się zazdrość, głęboko skrywana tajemnica i brak zaufania, szanse na udaną relację stają się coraz mniejsze. Jednak ponowne spotkanie Igi i Olka budzi nadzieję na to, że razem będą w stanie przezwyciężyć wszystkie problemy. Oboje toczą trudną walkę z własnymi demonami. On będzie musiał uporać się problemami finansowymi w rodzinnej firmie, ona ? z paniczną obawą o dziecko, które nosi pod sercem. Czy odnajdą w sobie siłę, by po raz kolejny dać szansę miłości?

  • Tom 1 - W płomieniach. Cztery żywioły. Tom 1
  • Tom 2 - Bez powietrza. Cztery żywioły. Tom 2
  • Tom 3 - Pod wodą
  • Tom 4 - Nad ziemią

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3280559
Tytuł
Nad ziemią
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
312
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2022-09-15
Rok wydania
2022
Wymiary
208 x 134
Waga
0.32 kg
Wysokość
134 mm
Długość
208 mm
Głębokość
24 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
130 mm
Nasza cena
34,39 zł

Opinie i recenzje książki Nad ziemią

4,9/5
 
12 recenzji
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Joanna L. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2022-10-11Recenzja zweryfikowana
    Traumatyczne doświadczenia mają to do siebie, że nawiedzają człowieka przez długi czas, stając się częścią jego istnienia. Trudno pokonać własne demony, które siedzą w głowie, zupełnie w pojedynkę, lecz niewiele łatwiej jest prosić o pomoc. W końcu samo przyznanie się, że ta pomoc jest nam niezbędna wydaje się być wyzwaniem ponad siły. Lecz przychodzi w życiu taki moment, że trzeba powiedzieć dość i zawalczyć o powrót na lepszą ścieżkę, bez zbędnego balastu i ograniczeń, które siedzą głęboko w człowieku. Jednak czy inni będą w stanie poczekać, zanim ułożymy sobie życie i będziemy gotowi na obranie nowego kierunku?
    Iga i Olek nie skończyli jeszcze swojej historii. Oboje mają wiele do przemyślenia, a przede wszystkim muszą poradzić sobie z całym mnóstwem problemów, które piętrzyły się nad nimi od lat. Choć zdaje się to zadaniem ponad ich siły, to jednak mają dla kogo walczyć. Otoczeni miłością przyjaciół, rodziny, a przede wszystkim nieustannym przyciąganiem między sobą, mają szansę na wiele. Jedynie muszą odnaleźć odwagę, by o to zawalczyć. Nieporozumienia i niesłuszne domysły mogą się jednak stać między nimi kością niezgody, która doprowadzi do zrujnowania tych kruchych podstaw relacji, jaką udało im się zbudować. Okrutny los nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i stawiać będzie przed nimi kolejne zakręty. Jednak najwięcej zakrętów zbudują sobie sami, kolejnymi wyborami, których się podejmą. Czy z tak zawiłej ścieżki uda im się jeszcze zawrócić, by podjąć decyzję o wspólnej przyszłości w imię miłości, która nieoczekiwanie ich połączyła?
    "Nad ziemią" to niestety zakończenie czytelniczej przygody z bohaterami, nad czym ogromnie ubolewam. To jedna z tych opowieści, która mogłaby mieć mnóstwo kolejnych rozdziałów czy tomów, a ja i tak czytałabym ją z przyjemnością. Magdalena Szponar stworzyła historię niesamowitą, naprawdę godną uwagi, bez miar wciągająca i szalenie realistyczną. Nie sądziłam, że tak będzie, jednak ten tom dosłownie pochłonęłam i zdaje się być jeszcze lepszy od swojego poprzednika, a przecież i poprzedniej części niczego nie brakowało. Magda i Olek to postaci, które naprawdę zasługiwały na swoje szczęśliwe zakończenie, ale jak to w życiu- nie zawsze dostaje się to, na co się zasługuje, więc z jeszcze większą ilością emocji poznawałam kolejne wydarzenia z tej powieści. Również postaci poboczne przykuwają uwagę swoimi rozterkami oraz ubarwiają lekturę. Nie zabraknie tu także brawurowych i niezwykle szczerych wzmianek odnośnie pracy strażaka. Lecz tym, co stanowi trzon książki, a zarazem jest istotną kwestią w codziennym życiu, to kwestia przeszłości i tego, jak znaczący ma wpływ na teraźniejszość. Bowiem nic nie potrafi zburzyć monotonii dnia codziennego ale i szansy na szczęście lepiej i skuteczniej niż niezaleczone traumy, które powracają jak bumerang, a upływ czasu nie jest w stanie powstrzymać ich intensywności. Lecz historia Igi i Olka to także przestroga dla wszystkich związków, wskazująca wyraźnie, że nawet najpiękniejsze uczucie nie ma szans bez zwyczajnej, szczerej rozmowy. To ona stanowi podwalinę każdej relacji i choć wydaje się prozaiczna przy porywach serca i ogarniającej namiętności, to potrafi zdziałać cuda, a przede wszystkim pozwala uniknąć mnóstwa niepotrzebnych sytuacji wynikających z niedopowiedzeń i domysłów. Ze swojej strony gorąco polecam całą dylogię, nie zabraknie w niej mnóstwa uczuć i zwrotów fabuły, które mogło napisać samo życie.
  • Karolina J. Klient niezweryfikowany
    4.0
     
    2022-10-04Recenzja zweryfikowana
    Za dużo kłamstw skutecznie zniszczyło związek tej dwójki. Zakochani potrzebowali oddechu, poukładania życia. Jednak nie wyszło to na dobre. Z każdym dniem było trudniej się do siebie odezwać, by zawalczyć o siebie. Gdyby nie brat Igi, być może drogi tej dwójki nigdy, by się nie połączyły. Olek brutalnie został postawiony do pionu, a także poznał jedną z wielu tajemnic Igi. Prawdę, która dała mu ogromne pokłady szczęścia. Tych dwoje połączy się w jedno, ale ich droga nie przestanie być usłana wybojami, które codziennie będą wpływać na ich życie. "Nad ziemią" to kontynuacja pierwszej części "Pod wodą". Świetna historia, o trudnej miłości, problemach życiowych i traumach z przeszłości. Wydaje się historią, która mogłaby się przydarzyć nie jednej z nas. Miłość, ból, tęsknota, szczęście i strach to wszystko, co ofiarowała nam ta książka. Idealnie pokazuje nam, jak traumy z przeszłości potrafią odbić się na teraźniejszości, dlatego tak ważna jest pomoc samej sobie, szczególnie, że wizyta u specjalisty już dawno przestała być postrzegana źle. Jestem pewna, że ta seria zdobędzie nie jedno czytelnicze serce.
  • Barbara D. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2022-10-01Recenzja zweryfikowana
    Kontynuacja historii przystojnego strażaka Olka i zwariowanej Igi. Miłość oparta jest na prawdzie i szczerych rozmowach. Niestety w przypadku bohaterów tego zabrakło. Oboje są dorosłymi osobami a zachowywali się jak dzieci-błądzili we mgle wierząc w to-co w części usłyszą lub zobaczą. Nie potrafili stawić czoła problemów od razu jak się pojawiają, tylko odkładają w czasie raniąc siebie nawzajem. Przez takie zachowanie tracą cenny czas i szanse na szybsze szczęście we dwoje. Powieść jest istnym zbiorem uwag-jak nie zachowywać się w związku, aby nie ranić ukochanej osoby! Trzymałam kciuki, aby jak najszybciej porzucili dumę i zawalczyli o siebie. Podobało mi się wplątanie do fabuły wyjazdów strażaków na akcje. Było to realistyczne z towarzyszącymi emocjami i obawami o zdrowie swoje i innych. Oba tomy serii „uczucia nie do ugaszenia” są rewelacyjne. Nasycone emocjami i przepełnione wewnętrznymi rozterkami bohaterów. Koniecznie sięgnijcie po tą serie. Polecam
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również

Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka