Xi
 » Gry  » Gry planszowe  » Gry planszowe dla dzieci

Na Jagody Moja Pierwsza Gra to gra edukacyjna oparta na wspólnej zabawie z ulubionymi bohaterami bajki Bobaski i Miś z kultowej serii Rodzina Treflików.

Gotowi na leśną przygodę? Dołączcie do emocjonującej zabawy w miłym towarzystwie! Wraz z Rodziną Treflików udajcie się na wyprawę do Chatki Misia. Bądźcie jednak uważni – w grze chodzi o to, aby zebrać jak najwięcej jagód przed dotarciem do celu!

No to jak? Ruszamy? Przestrzenna plansza urozmaica grę i pobudza fantazję najmłodszych uczestników. Proste zasady gry oraz duże, drewniane elementy sprawiają, że jest ona doskonałym wyborem na początek przygody z planszówkami.

Na Jagody Moja Pierwsza Gra z kolekcji książek i zabawek Dobranoc, Trefliki na noc, stworzona została we współpracy ze specjalistkami od snu. Kolekcja bazuje na metodzie, która krok po kroku układa cały wieczór w szereg pozytywnych czynności. Poprzez rozwijającą zabawę pozwala dzieciom nabrać prawidłowych nawyków związanych ze snem. Graj i słuchaj bajek – kod do odsłuchania bajek w opakowaniu. Dzięki kolekcji każdy wieczór może mieć szczęśliwe, senne zakończenie!

Trefl Na Jagody Moja Pierwsza Gra Planszowa z Bohaterami Bajki Rodzina Treflików dla Dzieci Powyżej 3 Lat.

Produkt z serii zabawek i gier ze świata „Bobaski i Miś” – animowanego serialu dla dzieci. „Rodzina Treflików” to polska produkcja, tworzona metodą poklatkową w gdyńskim Studio Trefl. Serial jest emitowany w stacjach telewizyjnych w kraju i za granicą. Ulubione postaci z bajki w łatwy sposób wprowadzą Twoje dziecko w świat gier planszowych.

Cechy Gry:

  • Gra Rodzinna, Klasyczna

  • Proste zasady

  • Duże, bezpieczne dla dzieci elementy

  • Idealna dla dzieci powyżej 2 roku życia

Poznaj Gry Trefl i podziel się radością z rozgrywki.

Gry planszowe to doskonały prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka lub pod choinkę. Świetnie sprawdzą się podczas spotkania towarzyskiego oraz chwil spędzanych w gronie rodzinnym.

Zawartość Pudełka:

  • Przestrzenna plansza

  • 3 drewniane pionki.

  • Duża, drewniana kostka

  • 16 żetonów jagód

  • Instrukcja

Wymiary pudełka: 260x260x80

Ilość Graczy: 2-4

Średni czas rozgrywki: 10-15 min

Wiek: 2,5+

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

)
2990831
Ładowanie...